obfuscate master - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Obfuscate
ka: ობფუსკაცია

en: Censor private information
ka: კონფიდენციალური ინფორმაციის ცენზურა

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
ka: Censor;Private;Image;Obfuscate;ცენზურა;კონფიდენციალური;ობფუსკაცია;

en: Default window maximized behaviour
ka: ფანჯრის ქცევა სრულად გაშლისას

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
ka: პროგრამა საშუალებას გაძლევთ ნებისმიერი გამოსახულებიდან წაშალოთ თქვენი პირადი ინფორმაცია.

en: Main Window
ka: მთავარი ფანჯარა

[ctx: shortcut window]
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
ka: ახალ ფანჯრის გახსნა

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
ka: ფაილის გახსნა

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
ka: გამოსახულების ჩატვირთვა ბუფერიდან

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
ka: გამოსახულების ბუფერში კოპირება

[ctx: shortcut window]
en: Save As
ka: შენახვა, როგორც

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
ka: მალსახმობების ჩვენება

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
ka: აქტიური ფანჯრის დახურვა

[ctx: shortcut window]
en: Editor
ka: რედაქტორი

[ctx: shortcut window]
en: Undo
ka: დაბრუნება

[ctx: shortcut window]
en: Redo
ka: გამეორება

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
ka: გადიდება

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
ka: გადიდება

en: _Copy
ka: _კოპირება

en: _Save
ka: _შენახვა

en: _Open File
ka: ფაილის _გახსნა

en: _New Window
ka: _ახალი ფანჯარა

en: _Keyboard Shortcuts
ka: _კლავიატურის მალსახმობები

en: _About Obfuscate
ka: ობფუსკაციის _შესახებ

en: Zoom out
ka: დაპატარავება

en: Reset Zoom
ka: გადიდების საწყისი პარამეტრები

en: Zoom in
ka: გადიდება

en: Select a File
ka: ფაილის არჩევა

en: Open
ka: გახსნა

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Drop an Image Here
ka: დააგდეთ გამოსახულება აქ

en: Undo
ka: დაბრუნება

en: Redo
ka: გამეორება

en: Fill
ka: შევსება

en: Blur
ka: ბუნდოვნება

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
ka: ბუნდოვნების პროგრამა დაცული არაა. საჯარო ფორუმზე ინფორმაციის გასაზიარებლად ნუ გამოიყენებთ

en: Save File
ka: ფაილის შენახვა

en: Save
ka: შენახვა

en: All Images
ka: ყველა გამოსახულება

en: Open File
ka: ფაილის გახსნა
