obfuscate master - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Obfuscate
oc: Enfosquir

en: Censor private information
oc: Censurar las informacions privadas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
oc: Censurar;privat;imatge;enfosquir;enfoscar;confidencialitat;secret;amagar;rescondre;escondre;

en: Default window maximized behaviour
oc: Compòrtament per defaut de la fenèstra maximizada

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
oc: Enfosquir vos permet de tirar vòstras informacions privadas de quin imatge que siá.

en: Main Window
oc: Fenèstra principala

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
oc: Dobrir una fenèstra novèla

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
oc: Dobrir un fichièr

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
oc: Cargar un imatge a partir del quichapapièrs

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
oc: Copiar l’imatge al quichapapièrs

[ctx: shortcut window]
en: Save As
oc: Enregistrar jos

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
oc: Afichar los acorchis

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
oc: Tampar la fenèstra activa

[ctx: shortcut window]
en: Undo
oc: Anullar

[ctx: shortcut window]
en: Redo
oc: Refar

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
oc: Zoom avant

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
oc: Zoom arrièr

en: _Copy
oc: _Copiar

en: _Save
oc: _Enregistrar

en: _Open File
oc: _Dobrir un fichièr

en: _New Window
oc: Fenèstra _novèla

en: _Keyboard Shortcuts
oc: Acorchis de cla_vièr

en: _About Obfuscate
oc: _A prepaus d’enfosquir

en: Zoom out
oc: Zoom arrièr

en: Reset Zoom
oc: Reïnicializar lo zoom

en: 100%
oc: 100 %

en: Zoom in
oc: Zoom avant

en: Select a File
oc: Seleccionar un fichièr

en: Open
oc: Dobrir

en: Main Menu
oc: Menú principal

en: Drop an Image Here
oc: Depausar un imatge aicí

en: Undo
oc: Desfar

en: Redo
oc: Refar

en: Fill
oc: Emplenat

en: Blur
oc: Fosc

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
oc: L’aisina de fosc es pas segura. Mercés de l’emplegar pas per partejar d’informacions sensiblas sus un forum public

en: Save File
oc: Enregistrar lo fichièr

en: Save
oc: Enregistrar

en: All Images
oc: Totes los imatges

en: Open File
oc: Dobrir un fichièr
