obfuscate master - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Obfuscate
sr: Замућење

en: Censor private information
sr: Цензуришите приватне информације

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
sr: цензуриши;лично;приватно;слика;замути;Censor;Private;Image;Obfuscate;

en: Default window maximized behaviour
sr: Основно понашање увећаног прозора

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
sr: Замућење вам омогућава да своје приватне податке уредите из било које слике.

en: Main Window
sr: Главни прозор

en: Bilal Elmoussaoui
sr: Билал Елмусауи

[ctx: shortcut window]
en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
sr: Отворите нови прозор

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
sr: Отворите датотеку

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
sr: Учитајте слику из оставе

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
sr: Умножите слику у оставу

[ctx: shortcut window]
en: Save As
sr: Сачувајте као

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sr: Прикажите пречице

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
sr: Затворите радни прозор

[ctx: shortcut window]
en: Editor
sr: Уређивач

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sr: Поништите

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sr: Поновите

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
sr: Увећајте приказ

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
sr: Умањите приказ

en: _Copy
sr: _Умножи

en: _Save
sr: _Сачувај

en: _Open File
sr: _Отвори датотеку

en: _New Window
sr: _Нови прозор

en: _Keyboard Shortcuts
sr: _Пречице тастатуре

en: _About Obfuscate
sr: _О Замућењу

en: Open
sr: Отворите

en: Drop an Image Here
sr: Овде превуците неку слику

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
sr: Алат замућења није безбедан. Немојте га користити за дељење осетљивих информација на јавним форумима

en: Open File
sr: Отворите датотеку

en: Cancel
sr: Откажи

en: All Images
sr: Све слике
