obfuscate master - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Censor private information
vi: Kiểm duyệt thông tin riêng tư

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
vi: Censor;Kiểm duyệt;Kiem duyet;Private;Riêng tư;Rieng tu;Image;Ảnh; anh;Obfuscate;

en: Default window maximized behaviour
vi: Hành vi mặc định khi tối đa hóa cửa sổ

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
vi: Obfuscate cho phép bạn kiểm duyệt thông tin cá nhân của mình từ bất kỳ hình ảnh nào.

en: Main Window
vi: Cửa sổ chính

[ctx: shortcut window]
en: General
vi: Chung

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
vi: Mở một cửa sổ mới

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
vi: Mở một tệp tin

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
vi: Mở hình từ Clipboard

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
vi: Sao chép hình vào Clipboard

[ctx: shortcut window]
en: Save As
vi: Lưu như

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
vi: Hiện phím tắt

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
vi: Đóng cửa sổ hiện tại

[ctx: shortcut window]
en: Editor
vi: Trình chỉnh sửa

[ctx: shortcut window]
en: Undo
vi: Hoàn tác

[ctx: shortcut window]
en: Redo
vi: Làm lại

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
vi: Phóng to

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
vi: Thu nhỏ

en: _Copy
vi: _Sao chép

en: _Save
vi: _Lưu

en: _Open File
vi: _Mở tệp tin

en: _New Window
vi: _Cửa sổ mới

en: _Keyboard Shortcuts
vi: _Phím tắt bàn phím

en: _About Obfuscate
vi: _Về Obfuscate

en: Open
vi: Mở

en: Drop an Image Here
vi: Thả một hình ở đây

en: Open File
vi: Mở tệp tin

en: Cancel
vi: Hủy

en: All Images
vi: Toàn bộ hình ảnh
