lxsession-lite - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Custom message to show on the dialog
ast: Mensaxe personalizáu p'amosar nel cuadru de diálogu

en: message
ast: mensaxe

en: Banner to show on the dialog
ast: Mensaxe p'amosar nel diálogu

en: image file
ast: ficheru d'imaxe

en: Position of the banner
ast: Posición del mensaxe

en: Error: %s
ast: Fallu: %s

en: LXSession is not running.
ast: LXSession nun se ta executando.

en: <b><big>Logout %s session?</big></b>
ast: <b><big>Zarrar sesión %s</big></b>

en: Sh_utdown
ast: _Apagar

en: _Reboot
ast: _Reaniciar

en: _Suspend
ast: _Suspender

en: _Hibernate
ast: _Ivernar

en: S_witch User
ast: _Camudar d'usuariu

note: Create the Logout button.
en: _Logout
ast: Za_rrar sesión
