ocrfeeder master - en to eo translation catalogue (113 entries)

en: <b>Language</b>
eo: <b>Lingvo</b>

en: Cha_nge
eo: Ŝa_nĝi

en: Change A_ll
eo: Ŝanĝi ĉiu_jn

en: Change _to:
eo: Ŝanĝi _al:

en: Check spelling
eo: Kontroli literumadon

en: Ignore _All
eo: Ignori ĉiu_jn

en: Language:
eo: Lingvo:

en: Misspelled word:
eo: Misliterumita vorto:

en: _Ignore
eo: _Ignori

en: _Suggestions:
eo: _Proponoj:

en: Plain Text
eo: Plata teksto

en: Images
eo: Bildoj

en: Obtaining scanners
eo: Akiri skanilojn

en: Please wait…
eo: Bonvole atendu...

en: Scanning
eo: Skanante

en: No scanner devices were found
eo: Ne trovis skanil-aparaton

en: Error
eo: Eraro

en: Error scanning page
eo: Eraro dum skani paĝon

en: Loading PDF
eo: Ŝargante PDF-n

en: Export pages
eo: Elporti paĝojn

en: Are you sure you want to delete the current image?
eo: Ĉe vi certe volas forigi la aktualan bildon?

en: Are you sure you want to clear the project?
eo: Ĉe vi certe volas vakigi la projekton?

en: The project hasn't been saved.
eo: La projekto estas konservita.

en: Do you want to save it before closing?
eo: Ĉu vi volas konservi antaŭ fermo?

en: Close anyway
eo: Fermi ĉiukaze

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigi

en: Zoom: %s %%
eo: Zomo: %s %%

en: Page size: %i x %i
eo: Paĝgrando: %i x %i

en: Export to HTML
eo: Elporti al HTML

en: Export to ODT
eo: Elporti al ODT

en: Export to Plain Text
eo: Elporti al plata teksto

en: Export to PDF
eo: Elporti al PDF

en: Replace
eo: Anstataŭigi

en: _File
eo: _Doserio

en: _Quit
eo: Ĉ_esi

en: Exit the program
eo: Fermi la programon

en: _Open
eo: _Malfermi

en: Open project
eo: Malfermi projekton

en: _Save
eo: Kon_servi

en: Save project
eo: Konservi projekton

en: _Save As…
eo: Kon_servi kiel...

en: Save project with a chosen name
eo: Konservi projekton per elektita nomo

en: _Add Image
eo: _Aldoni bildon

en: Add _Folder
eo: Aldoni _dosierujon

en: _Import PDF
eo: _Enporti PDF-n

en: Import PDF
eo: Enporti PDF-n

en: _Export…
eo: E_lporti...

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _Edit Page
eo: R_edakti paĝon

en: Edit page settings
eo: Redakti la paĝagordojn

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: Configure the application
eo: Agordi la aplikaĵon

en: _Delete Page
eo: _Forigi paĝon

en: Delete current page
eo: Forigi aktualan paĝon

en: _Clear Project
eo: _Vakigi projekton

en: Delete all images
eo: Forigi ĉiujn bildojn

en: _View
eo: _Vido

en: Zoom In
eo: Enzomi

en: Zoom Out
eo: Elzomi

en: Best Fit
eo: Plej bona adapto

en: Normal Size
eo: Normala grando

en: _Document
eo: _Dokumento

en: _Tools
eo: _Iloj

en: _Help
eo: _Helpo

en: Help contents
eo: Help-enhavoj

en: _About
eo: _Pri

en: About this application
eo: Pri ĉi tiu aplikaĵo

en: Spell_checker
eo: Literum_kontrolilo

en: _Text
eo: _Teksto

en: _Image
eo: B_ildo

en: Type
eo: Tipo

en: _Width:
eo: _Larĝo:

en: Hei_ght:
eo: _Alto:

en: Left
eo: Maldekstre

en: Center
eo: Centre

en: Right
eo: Dekstre

en: Fill
eo: Plenigi

en: Font
eo: Tiparo

en: Align
eo: Ĝisrandigi

en: Spacing
eo: Interspaco

en: _Line:
eo: _Linio:

en: Sty_le
eo: Sti_lo

en: Angle
eo: Angulo

en: Angle:
eo: Angulo:

en: Save File
eo: Konservi dosieron

en: Open File
eo: Malfermi dosieron

en: Open Folder
eo: Malfermi dosierujon

en: All
eo: Ĉiuj

en: Current
eo: Aktuale

en: Page size
eo: Grando de paĝo

en: Custom…
eo: Propre...

en: _Height:
eo: _Alto:

en: C_urrent
eo: Akt_uale

en: _All
eo: Ĉi_uj

en: Preview
eo: Antaŭmontro

en: _Preview
eo: _Antaŭmontro

en: Default
eo: Defaŭlte

en: Custom
eo: Personigite

en: None
eo: Neniu

en: Cancelled
eo: Nuligite

en: Preferences
eo: Agordoj

en: _General
eo: Ĝ_enerale

en: Choose
eo: Elekti

en: Window size
eo: Fenestrogrando

en: A_utomatic
eo: Aŭ_tomate

en: Cu_stom
eo: _Propre

en: _Automatic
eo: _Aŭtomate

en: Custo_m
eo: _Propre

en: Add
eo: Aldoni

en: Edit
eo: Redakti

en: _Name:
eo: _Nomo:

en: Warning
eo: Averto
