okteta - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
ca: Editor hexadecimal

en: Edit the raw data of files
ca: Edita les dades sense processar dels fitxers

en: Author
ca: Autor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
ca: Eina d'estructures

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ca: Permisos

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
ca: &Finestres

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

en: File(s) to load.
ca: Fitxer/s a carregar.
