okteta - en to ca translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ca: &Fitxer

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ca: &Edita

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ca: &Visualitza

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ca: Permisos

en: Embedded hex editor
ca: Editor hexadecimal incrustat

en: Author
ca: Autor
