okteta - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy
ca@valencia: &Copia

[ctx: @action:inmenu]
en: Cu&t
ca@valencia: Re&talla

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
ca@valencia: A&pega

[ctx: @action:inmenu]
en: Select &All
ca@valencia: Seleccion&a-ho tot

[ctx: @action:inmenu]
en: &Undo
ca@valencia: &Desfés

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&do
ca@valencia: Re&fés

[ctx: name of the change]
en: Insert
ca@valencia: Inserció

[ctx: name of the change]
en: Replace
ca@valencia: Substitució
