okteta - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Edit the raw data of files
cs: Upravit raw data souborů

en: Author
cs: Autor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
cs: Nástroj struktur

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
cs: Oprávnění

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
cs: O&kna

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: File(s) to load.
cs: Soubor(y) k načtení.
