oktetapart - en to cs translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Embedded hex editor
cs: Vložený hexa editor

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
cs: Autorská práva 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Author
cs: Autor
