okteta - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
da: Hex-editor

en: Edit the raw data of files
da: Redigér filers ubehandlede data

en: Author
da: Udvikler

[ctx: Task description]
en: Structures tool
da: Strukturværktøj

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
da: Rettigheder

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
da: &Vinduer

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
da: Hovedværktøjslinje

en: File(s) to load.
da: Filer der skal indlæses.
