oktetapart - en to el translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
el: &Αρχείο

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
el: &Επεξεργασία

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
el: &Προβολή

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
el: Δικαιώματα

en: OktetaPart
el: Τμήμα Okteta

en: Embedded hex editor
el: Ενσωματωμένος δεκαεξαδικός επεξεργαστής

en: Author
el: Συγγραφέας
