okteta - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
el: Επεξεργαστής δεκαεξαδικών

en: Edit the raw data of files
el: Εξαγωγή των ακατέργαστων δεδομένων αρχείων.

en: Author
el: Συγγραφέας

[ctx: Task description]
en: Structures tool
el: Δομικό εργαλείο

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
el: Δικαιώματα

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
el: &Παράθυρα

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: File(s) to load.
el: Αρχείο(α) για φόρτωση.
