okteta - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy
eo: &Kopii

[ctx: @action:inmenu]
en: Cu&t
eo: &Tondi

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
eo: &Alglui

[ctx: @action:inmenu]
en: Select &All
eo: Elekti ĉi&an

[ctx: @action:inmenu]
en: &Undo
eo: &Malfari

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&do
eo: &Refari

[ctx: name of the change]
en: Insert
eo: Enigi

[ctx: name of the change]
en: Replace
eo: Anstataŭigi
