oktetapart - en to eo translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: R&edakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: R&igardi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
eo: Permesoj

en: Author
eo: Aŭtoro
