okteta - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
eo: Deksesuma redaktilo

en: Edit the raw data of files
eo: Redakti la krudajn datumojn de dosieroj

en: Author
eo: Aŭtoro

[ctx: Task description]
en: Structures tool
eo: Ilo por strukturoj

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
eo: Permesoj

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
eo: &Fenestroj

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: File(s) to load.
eo: Dosiero(j) ŝargenda(j).
