oktetapart - en to es translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
es: &Archivo

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
es: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
es: &Ver

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
es: Barra de herramientas principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
es: Permisos

en: Embedded hex editor
es: Editor hexadecimal empotrado

en: Author
es: Autor
