okteta - en to et translation catalogue (66 entries)

[ctx: @tooltip the document is modified]
en: Modified.
et: Muudetud.

[ctx: @tooltip the document is not modified]
en: Not modified.
et: Muutmata.

[ctx: @option:check the document is read-write]
en: Read-write
et: Nii kirjutamis- kui lugemisõigusega

[ctx: @option:check the document is read-only]
en: Read-only
et: Kirjutuskaitstud

[ctx: @option:check set the document to read-only]
en: Set Read-only
et: Kirjutuskaitstud

[ctx: @option:check set the document to read-write]
en: Set Read-write
et: Nii kirjutamis- kui lugemisõigusega

[ctx: @title:column Id of the version]
en: Id
et: ID

[ctx: @title:column description of the change]
en: Changes
et: Muutused

[ctx: @info:tooltip]
en: Id of the version
et: Versiooni ID

[ctx: @info:tooltip]
en: Description of what changed
et: Muudatuse kirjeldus

[ctx: @title:window]
en: Versions
et: Versioonid

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All
et: Sulge kõik

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other
et: Sulge kõik teised

[ctx: @title:menu create new byte arrays from different sources]
en: New
et: Uus

[ctx: @item:inmenu create a new empty document]
en: Empty
et: Tühi

[ctx: @item:inmenu create a new document from data in the clipboard]
en: From Clipboard
et: Lõikepuhvrist

[ctx: @title:column description of the change]
note: i18nc("@title:column Id of the version",         "Id") :
en: Title
et: Nimetus

[ctx: @info:tooltip]
note: i18nc("@info:tooltip","Id of the version") :
en: Title of the document
et: Dokumendi nimi

[ctx: @title:window]
en: Documents
et: Dokumendid

[ctx: @title:window]
en: Filesystem
et: Failisüsteem

[ctx: @action:intoolbar]
en: Folder of Current Document
et: Aktiivse dokumendi kataloog

[ctx: @title:menu]
en: Copy As
et: Kopeeri kui

[ctx: @item There are no encoders.]
en: Not available.
et: Pole saadaval.

[ctx: @title:window]
en: Copy As
et: Kopeerimine

[ctx: @title:group]
en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: @action:button]
en: &Copy to clipboard
et: &Kopeeri lõikepuhvrisse

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the selected data to the clipboard.
et: Valitud stringide kopeerimine lõikepuhvrisse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Copy to clipboard</interface> button, the selected data will be copied to the clipboard with the settings you entered above.
et: Nuppu <interface>Kopeeri lõikepuhvrisse</interface> vajutades kopeeritakse valitud andmed lõikepuhvrisse ülal määratud seadistustega.

[ctx: @title:menu]
en: Export
et: Eksport

[ctx: @item There are no exporters.]
en: Not available.
et: Pole saadaval.

[ctx: @title:window]
en: Export
et: Eksport

[ctx: @action:button]
en: &Export to File...
et: &Ekspordi failina...

[ctx: @info:tooltip]
en: Export the selected data to a file.
et: Valitud andmete eksportimine failina.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Export to file</interface> button, the selected data will be copied to a file with the settings you entered above.
et: Nuppu <interface>Ekspordi failina</interface> vajutades kopeeritakse valitud andmed faili ülal määratud seadistustega.

[ctx: @title:menu]
en: Insert
et: Lisa

[ctx: @item There are no generators.]
en: Not available.
et: Pole saadaval.

[ctx: @title:window]
en: Insert
et: Lisamine

[ctx: @action:button]
en: &Insert
et: &Lisa

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert the generated data into the document.
et: Genereeritud andmete lisamine dokumenti.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Insert</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted into the document at the cursor position.
et: Nuppu <interface>Lisa</interface> vajutades genereeritakse andmed ülal sisestatud seadistustega ja lisatakse dokumenti kursori asukohas.

[ctx: @action:inmenu]
en: Reloa&d
et: Laa&di uuesti

[ctx: @action:inmenu]
en: Split Vertically
et: Poolita püstsuunas

[ctx: @action:inmenu]
en: Split Horizontal
et: Poolita rõhtsuunas

[ctx: @action:inmenu]
en: Close View Area
et: Sulge vaateala

[ctx: @item There are no windows.]
en: None.
et: Puudub.

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: @action Undo: [change]]
en: Undo: %1
et: Võta tagasi: %1

[ctx: @action Redo: [change]]
en: Redo: %1
et: Tee uuesti: %1

en: Zoom
et: Suurendus

en: &Fit to Width
et: &Mahuta laiusele

en: &Fit to Height
et: &Mahuta kõrgusele

en: &Fit to Size
et: &Mahuta aknasse

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1%
et: Suurendus: %1%

[ctx: @title:window]
en: Save As
et: Salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Close
et: Sulgemine

[ctx: @title:window]
en: Reload
et: Taaslaadimine

[ctx: @action:button]
en: &Export
et: &Ekspordi

[ctx: @title:window]
en: Create
et: Loomine

[ctx: @action:button create the new document]
en: &Create
et: &Loo

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new document with the generated data.
et: Uue dokumendi loomine genereeritud andmetega.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Create</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted in a new document.
et: Nuppu <interface>Loo</interface> vajutades genereeritakse andmed ülal sisestatud seadistustega ja lisatakse uude dokumenti.

[ctx: @info]
en: There is already a file at<nl/><filename>%1</filename>.<nl/>Overwrite?
et: Fail <nl/><filename>%1</filename> on juba olemas.<nl/>Kas kirjutada see üle?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: There are unsaved modifications to <filename>%1</filename>. They will be lost if you reload the document.<nl/>Do you want to discard them?
et: Failis <filename>%1</filename> on salvestamata muudatusi. Need lähevad dokumendi taaslaadimisel kaotsi.<nl/>Kas soovid muudatused unustada?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to save your changes or discard them?
et: <emphasis>%1</emphasis> on muudetud.<nl/>Kas salvestada muudatused või need unustada?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to discard your changes?
et: <emphasis>%1</emphasis> on muudetud.<nl/>Kas soovid muudatused unustada?
