oktetapart - en to et translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redgeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
et: Õigused

en: Embedded hex editor
et: Põimitav binaarfailide redaktor

en: Author
et: Autor
