okteta - en to et translation catalogue (464 entries)

[ctx: @title:window]
en: File Info
et: Failiteave

en: Type:
et: Tüüp:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Size:
et: Suurus:

en: Created/Loaded:
et: Loodud/laaditud:

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Last synchronized:
et: Viimati sünkroniseeritud:

en: Created:
et: Loodud:

[ctx: There is no storage location assigned to yet.]
en: [None]
et: [Puudub]

[ctx: @option:check]
en: Overwrite only
et: Ainult ülekirjutamine

[ctx: @title:column offset of the bookmark]
en: Offset
et: Suhtaadress

[ctx: @title:column title of the bookmark]
en: Title
et: Nimi

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Bookmark
et: Eemalda järjehoidja

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove All Bookmarks
et: Eemalda kõik järjehoidjad

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Next Bookmark
et: Liigu järgmisele järjehoidjale

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Previous Bookmark
et: Liigu eelmisele järjehoidjale

[ctx: default name of a bookmark]
en: Bookmark
et: Järjehoidja

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new bookmark for the current cursor position.
et: Uue järjehoidja loomine kursori aktiivses asukohas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, a new bookmark will be created for the current cursor position.
et: Sellele nupule klõpsates lisatakse uus järjhehoidja kursori asukohta.

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes all the selected bookmarks.
et: Kõigi valitud järjehoidjate kustutamine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, all bookmarks which are selected will be deleted.
et: Sellele nupule klõpsates kustutatakse kõik valitud järjehoidjad.

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves the cursor to the selected bookmark.
et: Kursori viimine valitud järjehoidjale.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, the cursor is moved to the position of the bookmark which has been last selected.
et: Sellele nupule klõpsates viiakse kursor viimati valitud järjehoidja asukohta.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enables renaming of the selected bookmark.
et: Valitud järjehoidja nime muutmine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, the name of the bookmark which was last selected can be edited.
et: Sellele nupule klõpsates saab muuta viimati valitud järjehoidja nime.

[ctx: @item:intable character is not defined]
en: undef.
et: määramata

[ctx: @title:column short for Decimal]
en: Dec
et: 10nd

[ctx: @title:column short for Hexadecimal]
en: Hex
et: 16nd

[ctx: @title:column short for Octal]
en: Oct
et: 8nd

[ctx: @title:column short for Binary]
en: Bin
et: 2nd

[ctx: @title:column short for Character]
en: Char
et: Märk

[ctx: @info:tooltip column contains the value in decimal format]
en: Decimal
et: Kümnendsüsteemis

[ctx: @info:tooltip column contains the value in hexadecimal format]
en: Hexadecimal
et: 16-süsteemis

[ctx: @info:tooltip column contains the value in octal format]
en: Octal
et: Kaheksandsüsteemis

[ctx: @info:tooltip column contains the value in binary format]
en: Binary
et: Kahendsüsteemis

[ctx: @info:tooltip column contains the character with the value]
en: Character
et: Märk

[ctx: @title:window]
en: Value/Char Table
et: Väärtuse/märgitabel

en: Inserted 1 Byte | Inserted %1 Bytes
et[0]: Lisati 1 bait
et[1]: Lisati %1 baiti

[ctx: @label:spinbox number of bytes to insert]
en: Number (bytes):
et: Arv (baite):

[ctx: @info:tooltip]
en: Number of repeats of the currently selected byte in the table to be inserted.
et: Tabelis parajasti valitud baidi lisatavate korduste arv.

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert the currently selected byte in the table repeated the given number of times.
et: Tabelis valitud baidi lisamine määratud arv kordi.

[ctx: @title:window of the tool to convert between charsets]
en: Charset Conversion
et: Märgistiku teisendamine

[ctx: Converted from charset 1 to charset 2]
en: %1 to %2
et: %1 -> %2

[ctx: @title:window]
en: Charset Conversion
et: Märgistiku teisendamine

[ctx: @item:inmenu Is converted _from_ charset (selected in combobox next to this)]
en: From
et: Märgistikust

[ctx: @item:inmenu Is converted _to_ charset (selected in combobox next to this)]
en: To
et: Märgistikku

[ctx: @info:tooltip]
en: The direction the bytes are converted, to or from the selected charset.
et: Baitide teisendamise suund: valitud märgistikust või valitud märgistikku

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the direction the bytes are converted, to or from the selected charset.
et: Siin saab valida baitide teisendamise suuna: valitud märgistikust või valitud märgistikku.

[ctx: @info:tooltip]
en: The charset the bytes are converted to.
et: Märgistik, millesse baidid teisendatakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the charset the bytes are converted to.
et: Siin saab valida märgistiku, millesse baidid teisendatakse.

[ctx: @title:group]
en: Parameters
et: Parameetrid

[ctx: @option:check substitute bytes whose char is not part of the target charset]
en: Substitute missing:
et: Puuduva asendamine:

[ctx: @info:tooltip]
en: Selects if bytes should be substituted with a default byte if its char in the source charset is not part of the target charset.
et: Siin saab määrata, kas baidid tuleb asendada vaikimisi baidiga, kui lähtemärgistikus esinevat märki ei esine sihtmärgistikus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set to true if bytes should be substituted with a default byte if its char in the source charset is not part of the target charset.
et: Vali see, kui soovid, et baidid asendataks vaikimisi baidiga, kui lähtemärgistikus esinevat märki ei esine sihtmärgistikus.

[ctx: @label:textbox byte to use for chars which are not part of the target charset]
en: Substitute byte:
et: Asendusbait:

[ctx: @info:tooltip]
en: The byte to use for chars which are not part of the target charset.
et: Bait, mida kasutatakse märkide jaoks, mida ei esine sihtmärgistikus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Define the byte to use for chars which are not part of the target charset.
et: Baidi määramine, mida kasutatakse märkide jaoks, mida ei esine sihtmärgistikus.

en: Con&vert
et: &Teisenda

[ctx: @info:tooltip]
en: Converts the bytes in the selected range.
et: Valitud vahemiku baitide teisendamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Convert</interface> button, all bytes in the selected range will be replaced by bytes which represent the same character in the selected target charset.
et: Nuppu <interface>Teisenda</interface> vajutades asendatakse kõik valitud vahemiku baidid baitidega, mis tähistavad sama märki valitud sihtmärgistikus.

[ctx: @info]
en: No bytes converted.
et: Ühtegi baiti ei teisendatud.

[ctx: @info]
en: 1 byte converted. | %1 bytes converted.
et[0]: Teisendati 1 bait.
et[1]: Teisendati %1 baiti.

[ctx: @info]
en: No bytes substituted.
et: Ühtegi baiti ei asendatud.

[ctx: @info]
en: 1 byte substituted. | %1 bytes substituted.
et[0]: Asendati 1 bait.
et[1]: Asendati %1 baiti.

[ctx: @info]
en: Conversion cancelled because of chars which are not in the target charset.
et: Teisendamine katkestati märkide tõttu, mida ei esine sihtmärgistikus.

[ctx: @title:window of the tool to calculate checksums]
en: Checksum
et: Kontrollsumma

[ctx: @label:listbox algorithm to use for the checksum]
en: Algorithm:
et: Algoritm:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the algorithm to use for the checksum.
et: Kontrollsummaks kasutatava algoritmi valimine.

[ctx: @action:button calculate the checksum]
en: &Calculate
et: A&rvuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate the checksum for the bytes in the selected range.
et: Kontrollsumma arvutamine valitud vahemiku baitidele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Calculate</interface> button, the list will be updated to all strings which are contained in the selected range and have the set minimum length.
et: Nuppu <interface>Arvuta</interface> vajutades uuendatakse loendis kõiki stringe, mis sisalduvad valitud vahemikus ja on vähemalt minimaalse pikkusega.

[ctx: @title:window]
en: Binary Filter
et: Binaarfilter

[ctx: @label:listbox operation to use by the filter]
en: Operation:
et: Toiming:

[ctx: @info:tooltip]
en: The operation to use for the filter.
et: Filtris kasutatav toiming.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the operation to use for the filter.
et: Filtris kasutatava toimingu valimine.

[ctx: @action:button]
en: &Filter
et: &Filtreeri

[ctx: @info:tooltip]
en: Executes the filter for the bytes in the selected range.
et: Filtri rakendamine valitud vahemiku baitidele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Filter</interface> button, the operation you selected above is executed for the bytes in the selected range with the given options.
et: Nuppu <interface>Filtreeri</interface> vajutades käivitatakse ülal valitud toiming määratud valikutega valitud vahemiku baitide suhtes.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Go to Offset...
et: &Mine suhtaadressile...

[ctx: @title:window of the tool to set a new offset for the cursor]
en: Goto
et: Liikumine

[ctx: @label:listbox]
en: O&ffset:
et: &Suhtaadress:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter an offset to go to, or select a previous offset from the list.
et: Sisesta suhtaadress, kuhu liikuda, või vali loendist mõni varasem suhtaadress.

[ctx: @option:check]
en: From c&ursor
et: &Kursorist alates

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go relative from the current cursor location and not absolute.
et: Suhteline liikumine alates kursori aktiivsest asukohast.

[ctx: @option:check]
en: &Extend selection
et: Valiku lai&endamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Extend the selection by the cursor move.
et: Valiku laiendamine kursorit liigutades.

[ctx: @option:check]
en: &Backwards
et: Ta&gasi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go backwards from the end or the current cursor location.
et: Liikumine tagasi alates lõpust või kursori aktiivsest asukohast.

[ctx: @action:button]
en: &Go
et: &Mine

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the Offset
et: Liikumine suhtaadressile

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Go</interface> button, the cursor will be moved in the document to or, on your option, by the offset you entered above.
et: Nuppu <interface>Mine</interface> vajutades liigutatakse kursor dokumendis ülal sisestatud suhtaadressile või sinu valikul ka määratud suhtaadressi võrra.

[ctx: @title:window]
en: Statistics
et: Statistika

[ctx: @label size of selected bytes]
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: @info:tooltip]
en: The number of the bytes the statistic was built for.
et: Baitide arv, mille kohta statistika loodi.

[ctx: @action:button build the statistic of the byte frequency]
en: &Build
et: &Loo

[ctx: @info:tooltip]
en: Builds the byte frequency statistic for the bytes in the selected range.
et: Valitud vahemiku baitide baidisageduse statistika loomine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Build</interface> button, the byte frequency statistic is built for the bytes in the selected range.
et: Nuppu <interface>Loo</interface> vajutades luuakse valitud vahemiku baidisageduse statistika.

en: 1 byte | %1 bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: %1 baiti

[ctx: @title:column count of characters]
en: Count
et: Arv

[ctx: @title:column Percent of byte in total]
en: Percent
et: Protsent

[ctx: @info:tooltip]
en: CRC-64 variant used by calculation.
et: CRC-64 arvutamiseks tarvitatav variant.

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 16-bit
et: 16-bitine modulaarsumma

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 32-bit
et: 32-bitine modulaarsumma

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 64-bit
et: 64-bitine modulaarsumma

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 8-bit
et: 8-bitine modulaarsumma

[ctx: @item:inlistbox]
en: Big-endian
et: Jämedaotsaline

[ctx: @item:inlistbox]
en: Little-endian
et: Peeneotsaline

[ctx: @label:listbox byte order to use for decoding the bytes into integer values]
en: Byte Order:
et: Baidijärjestus:

[ctx: @info:tooltip]
en: The byte order to use for decoding the bytes into integer values.
et: Baidijärjestus baitide dekodeerimisel täisarvväärtusteks.

[ctx: name of the filter; it does a logic AND operation]
en: operand AND data
et: operand JA andmed (AND)

[ctx: name of the filter; it switches all bits from 0 to 1 and 1 to 0 respectively, so 01111110 becomes 10000001]
en: INVERT data
et: INVERTEERI andmed (INVERT)

[ctx: @info:tooltip]
en: The operand to do the operation with.
et: Tehtemärk, mida tehtes kasutatakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter an operand, or select a previous operand from the list.
et: Sisesta operand või vali loendist mõni varasem operand.

[ctx: @option:check]
en: Align at end:
et: Joondamine lõpuga:

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets if the operation will be aligned to the end of the data instead of to the begin.
et: Määramine, kas toiming joondada andmete alguse asemel hoopis andmete lõpuga.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If set, the operation will be aligned to the end of the data.
et: Valimisel joondatakse toiming andmete lõpuga.

[ctx: name of the filter; it does a logic OR operation]
en: operand OR data
et: operand VÕI andmed (OR)

[ctx: name of the filter; it changes the order of the bytes/bits to backwards, so ABCD becomes DCBA]
en: REVERSE data
et: PEEGELDA andmed (REVERSE)

[ctx: @option:check]
en: Reverse also bits:
et: Vastupidi bitid:

[ctx: @info:whatsthis]
en: If set, the bits are arranged in reverse order as well.
et: Valimise korral muudetakse ka bittide järjekord vastupidiseks.

[ctx: name of the filter; it moves the bits and pushes the ones over the end to the begin again]
en: ROTATE data
et: PÖÖRA andmed (ROTATE)

[ctx: @label:spinbox number of bytes the movement is done within]
en: &Group size (bytes):
et: Gr&upi suurus (baiti):

[ctx: @info:tooltip]
en: The number of bytes within which each movement is made.
et: Baitide arv, mille raames kõik liigutamised ette võetakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Control the number of bytes within which each movement is made.
et: Baitide arvu määramine, mille raames kõik liigutamised ette võetakse.

[ctx: @label:spinbox width (in number of bits) the bits are moved]
en: S&hift width (bits):
et: Ni&hke laius [bitti):

[ctx: @info:tooltip]
en: The width of the shift. Positive numbers move the bits to the right, negative to the left.
et: Nihke laius. Positiivne liigutab bitid paremale, negatiivne vasakule.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Control the width of the shift. Positive numbers move the bits to the right, negative to the left.
et: Nihke laiuse määramine. Positiivne liigutab bitid paremale, negatiivne vasakule.

[ctx: name of the filter; it moves the bits, setting freed ones to zero]
en: SHIFT data
et: NIHUTA andmed (SHIFT)

[ctx: name of the filter; it does a logic XOR operation]
en: operand XOR data
et: operand VÄLISTAV-VÕI andmed (XOR)

[ctx: @title:window]
en: Find
et: Otsimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the bytes to search for, or select bytes previously searched for from the list.
et: Sisesta otsitavad baidid või vali nimekirjast varem otsitud baidid.

[ctx: @title:group]
en: Options
et: Valikud

[ctx: @option:check]
en: C&ase sensitive
et: Tõstutun&dlik

[ctx: @info:whatsthis]
en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
et: Otsib tõstutundlikult: kui otsida 'Juhan', siis sobib ainult 'Juhan', mitte aga 'juhan' või 'JUHAN'.

[ctx: @option:check]
en: &Whole words only
et: &Ainult terved sõnad

[ctx: @info:whatsthis]
en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
et: Nõuab teviklikku sõna.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
et: Alustab otsimist kursori aktiivsest asukohast, mitte algusest.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace backwards.
et: Asendamine tagasisuunas.

[ctx: @option:check]
en: &Selected bytes
et: &Valitud baidid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Only search within the current selection.
et: Ainult aktiivses valikus otsimine.

[ctx: @option:check set the view into overwrite mode]
en: Overwr&ite Mode
et: Ülek&irjutamisrežiim

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose whether you want the input to be inserted or to overwrite existing data.
et: Siin saab valida, kas sisend lisatakse või kirjutab see olemasolevad andmed üle.

[ctx: @title:window]
en: Decoding Table
et: Dekodeerimistabel

[ctx: Edited as %datatype]
en: Edited as %1
et: Muudetud kui %1

[ctx: @title:column name of the datatype]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @title:column value of the bytes for the datatype]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: @info:tooltip for column Type]
en: The type of data
et: Andmete tüüp

[ctx: @info:tooltip for column Value]
en: The value of the bytes for the datatype
et: Andmetüübi baidiväärtus

[ctx: @info:tooltip]
en: The byte order to use for decoding the bytes.
et: Baitide dekodeerimisel kasutatav baidijärjestus.

[ctx: @option:check]
en: Unsigned as hexadecimal:
et: Märgita arvude näitamine 16-süsteemis:

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the values of the unsigned integer types are shown as hexadecimal instead of as decimal.
et: Määramine, kas märgita täisarvude väärtusi näidatakse kümnendsüsteemi asemel kuueteistkümnendsüsteemis.

[ctx: @info]
en: The new value needs <emphasis>fewer</emphasis> bytes (%1 instead of %2).<nl/>Keep the unused bytes or remove them?
et: Uus väärtus vajab <emphasis>vähem</emphasis> baite (%1 %2 asemel).<nl/>Kas hoida kasutamata baidi alles või eemaldada?

[ctx: @action:button keep the unused bytes]
en: &Keep
et: &Hoia alles

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the unused bytes with their old values.
et: Säilita kasutamata baidid koos oma väärtusega.

[ctx: @info]
en: The new value needs <emphasis>more</emphasis> bytes (%1 instead of %2).<nl/>Overwrite the following bytes or insert new ones as needed?
et: Uus väärtus vajab <emphasis>rohkem</emphasis> baite (%1 %2 asemel).<nl/>Kas kirjutada järgmised baidid üle või lisada vajadusel uusi?

[ctx: @action:button]
en: &Select
et: &Vali

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the binary format]
en: Binary 8-bit
et: 8-bitine kahendsüsteemis

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as character]
en: Character 8-bit
et: 8-bitine märk

[ctx: @label:textbox]
en: Float 32-bit
et: 32-bitine murdarv

[ctx: @label:textbox]
en: Float 64-bit
et: 64-bitine murdarv

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the hexadecimal format]
en: Hexadecimal 8-bit
et: 8-bitine kuueteistkümnendsüsteemis

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the octal format]
en: Octal 8-bit
et: 8-bitine kaheksandsüsteemis

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 16-bit
et: Märgiga 16-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 32-bit
et: Märgiga 32-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 64-bit
et: Märgiga 64-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 8-bit
et: Märgiga 8-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 16-bit
et: Märgita 16-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 32-bit
et: Märgita 32-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 64-bit
et: Märgita 64-bitine

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 8-bit
et: Märgita 8-bitine

[ctx: @title:window]
en: Print Byte Array %1
et: Baidimassiivi %1 trükkimine

[ctx: @info]
en: Could not print.
et: Trükkimine pole võimalik.

[ctx: in the header of the printed page, e.g. Page 2 of 20]
en: Page %p of %P
et: Lehekülg %p / %P

[ctx: in the footer of the printed page, e.g. Printed by: Joe User]
en: Printed by: %U
et: Trükkis: %U

[ctx: @title:window]
en: Replace
et: Asendamine

[ctx: @info]
en: No replacements made.
et: Asendusi ei tehtud.

[ctx: @info]
en: 1 replacement made. | %1 replacements made.
et[0]: Tehti 1 asendus.
et[1]: Tehti %1 asendust.

[ctx: @info]
en: Replace pattern not found in byte array.
et: Baidimassiivis ei leitud asendamismustrit.

[ctx: @info]
en: End of byte array reached.<nl/>Continue from the beginning?
et: Jõuti baidimassiivi kõppu.<nl/>Kas jätkata algusest?

[ctx: @info]
en: Beginning of byte array reached.<nl/>Continue from the end?
et: Jõuti baidimassiivi algusesse.<nl/>Kas jätkata lõpust?

[ctx: @title:window]
en: Replace Bytes
et: Baitide asendamine

[ctx: @action;button]
en: &Replace
et: &Asenda

[ctx: @info:tooltip]
en: Start replace
et: Alusta asendamist

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Replace</interface> button, the bytes you entered above are searched for within the byte array and any occurrence is replaced with the replacement bytes.
et: Nuppu <interface>Asenda</interface> vajutades otsitakse baidimassiivis ülal otsinguväljal sisestatud baite ja kõik leitud asendatakse asendamisbaitidega.

[ctx: @title:group]
en: Replace With
et: Asendamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the bytes to replace with, or select bytes previously replaced with from the list.
et: Sisesta asendamisbaidid või vali nimekirjast varem asendamisel kasutatud baidid.

[ctx: @option:check]
en: &Prompt on replace
et: Asendamisel küsi&takse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Ask before replacing each match found.
et: Enne asendamist küsitakse luba.

[ctx: @title:window prompt for iterative replacement]
en: Replace
et: Asendamine

[ctx: @action:button]
en: Replace &All
et: Asenda &kõik

[ctx: @action:button]
en: &Skip
et: &Jäta vahele

[ctx: @action:button]
en: Replace
et: Asenda

[ctx: @title]
en: Replace
et: Asendamine

[ctx: @info]
en: Search key not found in byte array.
et: Baidimassiivist ei leitud otsitavat.

[ctx: @title:window]
en: Find Bytes
et: Baitide otsimine

[ctx: @action:button]
en: &Find
et: &Otsi

[ctx: @info:tooltip]
en: Start searching
et: Alusta otsingut

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Find</interface> button, the bytes you entered above are searched for within the byte array.
et: Nuppu <interface>Otsi</interface> vajutades otsitakse baidimassiivist baite, mille sisestasid ülal.

[ctx: @title]
en: Search
et: Otsing

[ctx: @action:inmenu]
en: &Select Range...
et: &Vali vahemik...

[ctx: @title:window of the tool to select a range]
en: Select
et: Valimine

[ctx: @label:listbox]
en: Start offset:
et: Alguse suhtaadress:

[ctx: @label:listbox]
en: End offset:
et: Lõpu suhtaadress:

[ctx: @option:check]
en: End relative
et: Suhteline lõpp

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the range.
et: Vali vahemik.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Select</interface> button, the cursor will be moved in the document to or, on your option, by the offset you entered above.
et: Nuppu <interface>Vali</interface> vajutades liigutatakse kursor dokumendis ülal sisestatud suhtaadressile või sinu valikul ka määratud suhtaadressi võrra.

[ctx: @title:column offset of the extracted string]
en: Offset
et: Suhtaadress

[ctx: @title:window of the tool to extract strings]
en: Strings
et: Stringid

[ctx: @title:window]
en: Strings
et: Stringid

[ctx: @label:spinbox minimum length for consecutive chars to be seen as a string]
en: Minimum length:
et: Miinimumpikkus:

[ctx: @action:button extract the strings from the byte array]
en: &Extract
et: &Hangi

[ctx: @info:tooltip]
en: Finds the strings contained in the selected range and lists them in the view below.
et: Valitud vahemiku stringide leidmine ja näitamine allolevas vaates.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Extract</interface> button, the selected range is searched for all strings which have the set minimum length. This strings found will be listed in the view below.
et: Nuppu <interface>Hangi</interface> vajutades otsitakse valitud vahemikus kõiki määratud miinimumpikkusega stringe ja näidatakse neid allolevas vaates.

en: Enter a term to limit the list.
et: Sisesta siia loendit piirav mõiste.

en: C&opy
et: K&opeeri

[ctx: @info:tooltip]
en: Copies the selected strings to the clipboard.
et: Valitud stringide kopeerimine lõikepuhvrisse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Copy</interface> button, all strings you selected in the list are copied to the clipboard.
et: Nuppu <interface>Kopeeri</interface> vajutades kopeeritakse kõik loendis valitud stringid lõikepuhvrisse.

en: &Show
et: &Näita

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the selected string in the view.
et: Valitud stringi näitamine vaates.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Go to</interface> button, the string which was last selected is marked and shown in the view.
et: Nuppu <interface>Mine</interface> vajutades märgitakse string, mis oli viimati valitud, ja seda näidatakse vaates.

en: 1 bit | %1 bits
et[0]: 1 bitt
et[1]: %1 bitti

[ctx: invalid value (End of file reached)]
en: <EOF reached>
et: <jõuti faililõppu>

en: Name: %1
    Value: %2
    
    Type: %3
    Size: %4
et: Nimi: %1
    Väärtus: %2
    
    Tüüp: %3
    Suurus: %4

en: Name: %1
    Value: %2
    
    Type: %3
    Size: %4
    
    %5
et: Nimi: %1
    Väärtus: %2
    
    Tüüp: %3
    Suurus: %4
    
    %5

[ctx: not all values in this structure are as they should be]
en: Validation failed.
et: Valideerimine nurjus.

[ctx: not all values in this structure are as they should be]
en: Validation failed: "%1"
et: Valideerimine nurjus: "%1"

en: Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 child)
    
     %6 | Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 children)
    
     %6
et[0]: Nimi: %2
    Väärtus: %3
    
    Tüüp: %4
    Suurus: %5 (%1 järglane)
    
     %6
et[1]: Nimi: %2
    Väärtus: %3
    
    Tüüp: %4
    Suurus: %5 (%1 järglast)
    
     %6

en: Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 child) | Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 children)
et[0]: Nimi: %2
    Väärtus: %3
    
    Tüüp: %4
    Suurus: %5 (%1 järglane)
et[1]: Nimi: %2
    Väärtus: %3
    
    Tüüp: %4
    Suurus: %5 (%1 järglast)

en: %1 bit | %1 bits
et[0]: %1 bitt
et[1]: %1 bitti

[ctx: boolean value]
en: false
et: väär

[ctx: boolean value]
en: true
et: tõene

[ctx: Data type]
en: boolean bitfield (%1 bit wide) | boolean bitfield (%1 bits wide)
et[0]: tõeväärtuse bitiväli (%1 bitt lai)
et[1]: tõeväärtuse bitiväli (%1 bitti lai)

[ctx: Data type]
en: signed bitfield (%1 bit wide) | signed bitfield (%1 bits wide)
et[0]: märgiga bitiväli (%1 bitt lai)
et[1]: märgiga bitiväli (%1 bitti lai)

[ctx: Data type]
en: unsigned bitfield (%1 bit wide) | unsigned bitfield (%1 bits wide)
et[0]: märgita bitiväli (%1 bitt lai)
et[1]: märgita bitiväli (%1 bitti lai)

[ctx: boolean value with actual value]
en: true (%1)
et: tõene (%1)

en: %1 (value not in enum)
et: %1 (väärtus ei asu väärtustikus)

[ctx: Displayed in the type column. first comes the name of the enum, then the underlying type (e.g. uint32)]
en: enum %1 (%2)
et: väärtustik %1 (%2)

en: 0x%1 (no matching flags)
et: 0x%1 (sobivaid lippe pole)

[ctx: Displayed in the type column. first comes the name of the enum, then the underlying type (e.g. uint32)]
en: flag %1 (%2)
et: lipp %1 (%2)

[ctx: memory pointer with underlying type]
en: %1 pointer
et: %1 viit

[ctx: data type]
en: bool (1 byte)
et: tõeväärtus (1 bait)

[ctx: data type]
en: signed byte
et: märgiga bait

[ctx: data type]
en: unsigned byte
et: märgita bait

[ctx: data type]
en: bool (2 bytes)
et: tõeväärtus (2 baiti)

[ctx: data type]
en: signed short
et: märgiga short

[ctx: data type]
en: unsigned short
et: märgita short

[ctx: data type]
en: bool (4 bytes)
et: tõeväärtus (4 baiti)

[ctx: data type]
en: signed int
et: märgiga täisarv

[ctx: data type]
en: unsigned int
et: märgita täisarv

[ctx: data type]
en: bool (8 bytes)
et: tõeväärtus (8 baiti)

[ctx: data type]
en: signed long
et: märgiga long

[ctx: data type]
en: unsigned long
et: märgita long

[ctx: data type]
en: float
et: murdarv

[ctx: data type]
en: bitfield
et: bitiväli

en: invalid type
et: vigane tüüp

en: Non-ASCII char: 0x%1
et: Mitte-ASCII märk: 0x%1

en: ASCII char
et: ASCII märk

en: EBCDIC char
et: EBCDIC-i märk

en: EBCDIC string
et: EBCDIC-i string

en: Latin1 char
et: Latin1 märk

en: End of file reached prematurely
et: Faili lõpp jõudis enneaegselt kätte

en: UTF16-LE char
et: UTF16-LE märk

en: UTF16-BE char
et: UTF16-BE märk

en: Value too big: 0x%1
et: Väärtus on liiga suur: 0x%1

en: UTF32-LE char
et: UTF32-LE märk

en: UTF32-BE char
et: UTF32-BE märk

en: UTF8 char
et: UTF8 märk

[ctx: data type, then name]
en: tagged union %1
et: sildistatud ühend %1

[ctx: data type in C/C++, then name]
en: union %1
et: ühend %1

en: <invalid name>
et: <vigane nimi>

[ctx: @title:column]
en: Time
et: Aeg

[ctx: @title:column]
en: Origin
et: Päritolu

[ctx: @title:column]
en: Message
et: Teade

[ctx: @info:label]
en: Installed structures:
et: Paigaldatud struktuurid:

[ctx: @info:label]
en: Used structures:
et: Kasutatud struktuurid:

en: Advanced Selection...
et: Täiustatud valik...

en: Get New Structures...
et: Hangi uusi struktuure...

en: Structure Definitions
et: Struktuuri definitsioonid

en: Dynamic Structure Definitions
et: Dünaamilised struktuuri definitsioonid

[ctx: @title:window]
en: Advanced Structures Selection
et: Täiustatud struktuuride valik

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (UnsignedDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting unsigned numbers to a string.
et: Alus, mida kasutatakse märgita arvude teisendamisel stringiks.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (SignedDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting signed numbers to a string.
et: Alus, mida kasutatakse märgiga arvude teisendamisel stringiks.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (CharDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting characters to a value string.
et: Alus, mida kasutatakse märkide teisendamisel väärtusstringiks.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowCharNumericalValue), group (ValueDisplay)
en: Whether to show the numerical value of chars
et: Kas näidata märkide arvväärtust

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (LocaleAwareFloatFormatting), group (ValueDisplay)
en: Whether to format floating point values according to the current locale
et: Kas vormindada murdarvväärtused vastavalt aktiivsele lokaadile

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShortTypeNames), group (ValueDisplay)
en: Whether to use short type names (i.e. uint32 instead of unsigned int)
et: Kas kasutada lühikesi tüübinimesid (nt 'märgita täisarv' asemel uint32)

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (LocaleAwareDecimalFormatting), group (ValueDisplay)
en: If true, integers being displayed in decimal format will be formatted according to the current locale settings
et: Märkimise korral vormindatakse kümnendkujul näidatavad täisarvud vastavalt aktiivse lokaadi seadistustele

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LocaleAwareDecimalFormatting), group (ValueDisplay)
en: Whether to format integer values according to the current locale
et: Kas vormindada täisarvväärtused vastavalt aktiivsele lokaadile

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (FloatPrecision), group (ValueDisplay)
en: The precision used for converting floating-point numbers to strings (number of decimal digits)
et: Murdarvude stringiks teisendamisel kasutatav täpsus (kümnendkohtade arv)

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: label, entry (ByteOrder), group (StructureSettings)
en: Byte order
et: Baidijärjestus

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: label, entry (ByteOrder), group (StructureSettings)
en: Big endian
et: Jämedaotsaline

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: label, entry (ByteOrder), group (StructureSettings)
en: Little endian
et: Peeneotsaline

[ctx: @item:inlistbox]
en: Binary
et: Kahendsüsteemis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Octal
et: Kaheksandsüsteemis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Decimal
et: Kümnendsüsteemis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hexadecimal
et: 16-süsteemis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, byteOrderLabel)
en: Byte order:
et: Baidijärjestus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ByteOrder)
en: Big endian
et: Jämedaotsaline

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ByteOrder)
en: Little endian
et: Peeneotsaline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShortTypeNames)
en: Use short type names
et: Lühikeste tüübinimede kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LocaleAwareDecimalFormatting)
en: Use locale-aware integer formatting
et: Täisarvude vormindamisel arvestatakse lokaadiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unsigned_label)
en: Unsigned values:
et: Märgita väärtused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, signed_label)
en: Signed values:
et: Märgiga väärtused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LocaleAwareFloatFormatting)
en: Use locale-aware floating-point formatting
et: Murdarvude vormindamisel arvestatakse lokaadiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Floating-point precision:
et: Murdarvude täpsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCharNumericalValue)
en: Show numerical value of chars
et: Märkide arvväärtuste näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, char_label)
en: Character value:
et: Märgi väärtus:

[ctx: @title:window]
en: Structures
et: Struktuurid

[ctx: name of a data structure]
en: Name
et: Nimi

[ctx: type of a data structure]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: value of a data structure (primitive type)]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: @action:button]
en: Validate
et: Valideeri

[ctx: @info:tooltip]
en: Validate all structures.
et: Kõigi struktuuride valideerimine.

[ctx: @action:button]
en: Script console
et: Skriptikonsool

[ctx: @info:tooltip]
en: Open script console.
et: Skriptikonsooli avamine.

[ctx: @action:button]
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: @info:tooltip]
en: Open settings.
et: Avamisseadistused.

en: Value Display
et: Väärtuste kuvamine

en: Structures management
et: Struktuuride haldamine

[ctx: @action:button unlock the starting offset of the current structure]
en: Unlock
et: Eemalda lukustus

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock selected structure, i.e. the starting offset is always set to the current cursor position.
et: Valitud struktuuri lahtilukustamine, s.t suhtaadressi algus määratakse kursori aktiivsesse asukohta.

[ctx: @action:button unlock the starting offset of the current structure]
en: Lock
et: Lukusta

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock selected structure to current offset.
et: Valitud struktuuri aktiivse suhtaadressi lukustamine

[ctx: @title:window]
en: Structures Script Console
et: Struktuuride skriptikonsool

[ctx: @label]
en: No grouping.
et: Rühmitamine puudub.

[ctx: @label:spinbox number of bytes which are grouped]
en: Bytes per Group:
et: Baite rühma kohta:

[ctx: @title:window]
en: Bytes per Group
et: Baite rühma kohta

[ctx: @label:spinbox number of bytes which are shown per line]
en: Bytes per Line:
et: Baite rea kohta:

[ctx: @title:window]
en: Bytes per Line
et: Baite rea kohta

[ctx: @title:menu]
en: &Offset Coding
et: S&uhtaadressi kodeering

[ctx: @item:inmenu offset in the hexadecimal format]
en: &Hexadecimal
et: 1&6nd

[ctx: @item:inmenu offset in the decimal format]
en: &Decimal
et: 1&0nd

[ctx: @title:menu]
en: &Value Coding
et: &Väärtuse kodeering

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the hexadecimal format]
en: &Hexadecimal
et: 1&6nd

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the decimal format]
en: &Decimal
et: 1&0nd

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the octal format]
en: &Octal
et: &8nd

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the binary format]
en: &Binary
et: &2nd

[ctx: @title:menu]
en: &Char Coding
et: Süm&bolite kodeering

[ctx: @option:check]
en: Show &Non-printing Chars
et: Mittetrükitavate märkide &näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Set Bytes per Line...
et: Määra baitide arv rea kohta...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set Bytes per Group...
et: Määra baitide arv rühma kohta...

[ctx: @title:menu]
en: &Dynamic Layout
et: &Dünaamiline paigutus

[ctx: @item:inmenu The layout will not change on size changes.]
en: &Off
et: &Väljas

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size, but only with complete groups of bytes.]
en: &Wrap Only Complete Byte Groups
et: Ainult täielike &baidirühmade murdmine

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size and fit in as much bytes per line as possible.]
en: &On
et: &Sees

[ctx: @option:check]
en: Show &Line Offset
et: &Rea suhtaadressi näitamine

[ctx: @title:menu]
en: &Show Values or Chars
et: Väärtu&ste või märkide näitamine

[ctx: @item:inmenu]
en: &Values
et: &Väärtused

[ctx: @item:inmenu]
en: &Chars
et: Mär&gid

[ctx: @item:inmenu]
en: Values && Chars
et: Väärtused ja märgid

[ctx: @title:menu]
en: &View Mode
et: &Vaaterežiim

[ctx: @item:inmenu]
en: &Columns
et: Veeru&d

[ctx: @item:inmenu]
en: &Rows
et: &Read

[ctx: @title:menu submenu to select the view profile or change it]
en: View Profile
et: Vaateprofiil

[ctx: @action:inmenu create a new view profile]
en: Create New...
et: Loo uus ...

[ctx: @action:inmenu save changed to the view profile to the base profile]
en: Save Changes
et: Salvesta muutused

[ctx: @action:inmenu reset settings back to those of the saved base profile]
en: Reset Changes
et: Lähtesta muutused

[ctx: @window:title]
en: New View Profile
et: Uus vaateprofiil

en: Title:
et: Nimi:

en: Display
et: Kuvamine

en: Show Line Offset:
et: Rea suhtaadressi näitamine:

[ctx: @item:inmenu offset in the hexadecimal format]
en: Hexadecimal
et: 16-süsteemis

[ctx: @item:inmenu offset in the decimal format]
en: Decimal
et: Kümnendsüsteemis

en: Offset Coding:
et: Suhtaadressi kodeering:

[ctx: @item:]
en: Values
et: Väärtused

[ctx: @item:]
en: Chars
et: Märgid

[ctx: @item:]
en: Values & Chars
et: Väärtused ja märgid

en: Show Values or Chars:
et: Väärtuste või märkide näitamine:

[ctx: @label:listbox]
en: Show with Rows or Columns:
et: Näitamine ridade või veergudega:

[ctx: @item:]
en: Columns
et: Veerud

[ctx: @item:]
en: Rows
et: Read

en: Layout
et: Paigutus

[ctx: @item:inmenu The layout will not change on size changes.]
en: Off
et: Väljas

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size, but only with complete groups of bytes.]
en: Wrap Only Complete Byte Groups
et: Ainult täielike baidirühmade murdmine

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size and fit in as much bytes per line as possible.]
en: On
et: Sees

en: Break lines:
et: Reakatkestused:

en: Values
et: Väärtused

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the hexadecimal format]
en: Hexadecimal
et: 16-süsteemis

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the decimal format]
en: Decimal
et: Kümnendsüsteemis

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the octal format]
en: Octal
et: Kaheksandsüsteemis

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the binary format]
en: Binary
et: Kahendsüsteemis

en: Coding:
et: Kodeering:

en: Chars
et: Märgid

en: Char for non-printable bytes:
et: Mittenäidatavate baitide märk:

en: Char for undefined bytes:
et: Defineerimata baitide märk:

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage View Profiles...
et: Vaateprofiilide haldamine...

[ctx: @title:window]
en: View Profiles
et: Vaateprofiilid

[ctx: @action:button]
en: &Create new...
et: &Loo uus...

[ctx: @info:tooltip]
en: Opens an editor for a new view profile.
et: Redaktori avamine uue vaateprofiili loomiseks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Create new...</interface> button, an editor is opened where you can create and edit a new view profile. The values will be based on the ones of the view profile you selected in the list.
et: Nupule <interface>Loo uus...</interface> klõpsates avatakse redaktor, kus saab luua uue vaateprofiili ja seda muuta. Väärtuste puhul võetakse aluseks see vaateprofiil, mille loendis valid.

[ctx: @action:button]
en: &Edit...
et: &Muuda...

[ctx: @info:tooltip]
en: Opens an editor for the view profile.
et: Redaktori avamine vaateprofiili muutmiseks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Edit...</interface> button, an editor will be opened for the view profile you selected in the list.
et: Nupule <interface>Muuda...</interface> klõpsates avatakse redaktor vaateprofiiliga, mille oled loendis valinud.

[ctx: @action:button]
en: &Set as Default
et: Määra &vaikeväärtuseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the selected view profile as default for all views.
et: Määrab valitud vaateprofiili vaikeprofiiliks kõigile vaadetele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Set as Default</interface> button, the view profile you selected in the list is set as default for all views.
et: Nuppu <interface>Määra vaikeväärtuseks</interface> vajutades määratakse valitud vaateprofiil vaikimisi vaateprofiiliks kõigile vaadetele.

[ctx: @action:button]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes the selected view profile.
et: Kustutab valitud vaateprofiili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Delete</interface> button, the view profile you selected in the list is deleted.
et: Nuppu <interface>Kustuta</interface> vajutades kustutatakse valitud vaateprofiil.

en: Modification of %1
et: Muudetud %1

[ctx: @window:title]
en: "%1" View Profile
et: "%1" vaateprofiil

[ctx: @info:status short for: Insert mode]
en: INS
et: LISAMINE

[ctx: @info:status short for: Overwrite mode]
en: OVR
et: ÜLEKIRJ

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert mode
et: Lisamisrežiim

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite mode
et: Ülekirjutamisrežiim

[ctx: @info:tooltip]
en: Coding of the value interpretation in the current view.
et: Väärtuse kodeering aktiivses vaates.

[ctx: @info:tooltip]
en: Encoding in the character column of the current view.
et: Kodeering aktiivse vaate väärtuseveerus.

en: Offset: %1
et: Suhtaadress: %1

en: %1 bytes
et: %1 baiti

[ctx: @info:status selection: start offset - end offset ()]
en: Selection: %1 - %2 (%3)
et: Valik: %1 - %2 (%3)

[ctx: @info:status offset value not available]
en: Offset: -
et: Suhtaadress: -

[ctx: @info:status offset value not available]
en: Selection: -
et: Valik: -

[ctx: @info:status selection: start offset - end offset (number of bytes)]
en: Selection: %1 - %2 (%3)
et: Valik: %1 - %2 (%3)

[ctx: name of the data type]
en: Byte Array
et: Baidimassiiv

[ctx: The byte array was new created.]
en: New created.
et: Äsja loodud.

[ctx: numbered title for a created document without a filename]
en: [New Byte Array] | [New Byte Array %1]
et[0]: [Uus baidimassiiv]
et[1]: [Uus baidimassiiv %1]

[ctx: origin of the byte array]
en: Created from data.
et: Loodud andmete põhjal.

[ctx: destination of the byte array]
en: Loaded from file.
et: Laaditud failist.

en: There is not enough free working memory to load this file.
et: Selle faili laadimiseks pole piisavalt vaba töömälu.

en: Support to load files larger than 2 GiB has not yet been implemented.
et: Suuremate kui 2 GiB failide laadimise toetus pole veel võimalik.

[ctx: name of the generated data]
en: Pattern...
et: Muster...

en: Pattern inserted.
et: Muster on lisatud.

[ctx: @label:textbox]
en: Pattern:
et: Muster:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
et: Sisesta otsitav muster või vali nimekirjast mõni varasem muster.

[ctx: @label:spinbox number of times to insert the pattern]
en: &Number:
et: &Arv:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times the pattern should be inserted.
et: Sisesta arv, mitu korda muster sisestada.

[ctx: @item name of the generated data]
en: Pattern
et: Muster

[ctx: name of the generated data]
en: Random Data...
et: Juhuslikud andmed...

en: RandomData inserted.
et: Lisati juhuslikud andmed.

[ctx: @label:spinbox size of the bytearray to generate]
en: &Size (bytes):
et: &Suurus (baiti):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the size of the bytearray to generate.
et: Sisesta genereeritava baidimassiivi suurus.

[ctx: @item name of the generated data]
en: Random Data
et: Juhuslikud andmed

[ctx: name of the generated data]
en: Sequence
et: Jada

en: Sequence inserted.
et: Jada on lisatud.

[ctx: @label:listbox the type of the used encoding: Classic, Base32hex or z-base-32.]
en: Encoding:
et: Kodeering:

[ctx: @item:inmenu Doing the base32 using the classical encoding]
en: Classic
et: Klassikaline

en: The preview uses maximal the first 100 bytes.
et: Eelvaatlus kasutab maksimaalselt esimest 100 baiti.

[ctx: name of the encoding target]
en: Characters
et: Märgid

[ctx: @label:listbox the size in bits of the addresses.]
en: Address size:
et: Aadressi suurus:

[ctx: @item:inmenu address size]
en: 32-bit
et: 32-bitine

[ctx: @item:inmenu address size]
en: 16-bit
et: 16-bitine

[ctx: @item:inmenu address size]
en: 8-bit
et: 8-bitine

[ctx: name of the encoding target]
en: C Array
et: C massiiv

[ctx: @label:textbox name of the created variable]
en: Name of variable:
et: Muutuja nimi:

[ctx: @label:textbox to define after how many items the list is wrapped]
en: Items per line:
et: Elemente rea kohta:

[ctx: @label:listbox the type of the data: char, integer, etc.]
en: Data type:
et: Andmete tüüp:

[ctx: @option:check Encode the values in hexadecimal instead of decimal, if the datatype has the property Unsigned]
en: Unsigned as hexadecimal:
et: Märgita arvude näitamine 16-süsteemis:

[ctx: @item:inmenu address size]
en: 24-bit
et: 24-bitine

[ctx: @label:textbox file name internally given to the encoded data]
en: Internal name of file:
et: Sisemine failinimi:

[ctx: @label:listbox the type of the used encoding: historical or Base64.]
en: Encoding:
et: Kodeering:

[ctx: @item:inmenu Doing the uuencoding using the historical encoding]
en: Historical
et: Ajalooline

[ctx: name of the encoding target]
en: Values
et: Väärtused

en: Value coding:
et: Väärtuse kodeering

[ctx: @label:textbox substring which separates the values]
en: Separation:
et: Eraldaja:

[ctx: name of the encoding target]
en: View in Plain Text
et: Vaade lihttekstina

[ctx: @item:inlistbox coding of offset in the hexadecimal format]
note: i18nc("@item:inlistbox guessing the format of the address by the input",      "Auto"),
en: Hex
et: 16nd

[ctx: @item:inlistbox coding of offset in the decimal format]
en: Dec
et: 10nd

[ctx: @item:inlistbox coding of offset in the expression format]
en: Expr
et: Avaldis

[ctx: @item:inlistbox coding of the bytes as values in the hexadecimal format]
note: i18nc("@item:inlistbox guessing the coding of the bytes by the input",       "Auto"),
en: Hex
et: 16nd

[ctx: @item:inlistbox coding of the bytes as values in the decimal format]
en: Dec
et: 10nd

[ctx: @item:inlistbox coding of the bytes as values in the octal format]
en: Oct
et: 8nd

[ctx: @item:inlistbox coding of the bytes as values in the binary format]
en: Bin
et: 2nd

[ctx: @item:inlistbox coding of the bytes as characters with the values]
en: Char
et: Märk
