okteta - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
et: Binaarfailide redaktor

en: Edit the raw data of files
et: Failide toorandmete muutmine

en: Author
et: Autor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
et: Struktuuride tööriist

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
et: Õigused

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
et: A&knad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: File(s) to load.
et: Laaditavad failid.
