okteta - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy
eu: &Kopiatu

[ctx: @action:inmenu]
en: Cu&t
eu: Eba&ki

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
eu: &Itsatsi

[ctx: @action:inmenu]
en: Select &All
eu: Hautatu &guztia

[ctx: @action:inmenu]
en: &Undo
eu: &Desegin

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&do
eu: &Berregin

[ctx: name of the change]
en: Insert
eu: Txertatu

[ctx: name of the change]
en: Replace
eu: Ordeztu
