okteta - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
eu: Editore hamaseitarra

en: Edit the raw data of files
eu: Editatu fitxategietako datu gordinak

en: Author
eu: Egilea

[ctx: Task description]
en: Structures tool
eu: Egituren tresna

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
eu: Baimenak

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
eu: &Leihoak

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: File(s) to load.
eu: Zamatu beharreko fitxategia(k)
