okteta - en to eu translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eu: &Fitxategia

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eu: &Editatu

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eu: &Ikusi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
eu: Baimenak

en: Embedded hex editor
eu: Txertatutako editore hamaseitarra

en: Author
eu: Egilea
