oktetapart - en to fi translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fi: &Tiedosto

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fi: &Muokkaa

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fi: &Näytä

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fi: Päätyökalurivi

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
fi: Oikeudet

en: Embedded hex editor
fi: Upotettu heksadesimaalimuokkain

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
fi: Tekijänoikeudet 2003–%1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Author
fi: Tekijä
