okteta - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Hex editor
fi: Heksamuokkain

en: 2006-%1 Friedrich W. H. Kossebau
fi: 2006–%1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Edit the raw data of files
fi: Muokkaa tiedostojen raakatietoa

en: Author
fi: Tekijä

[ctx: Task description]
en: Structures tool
fi: Rakennetyökalu

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
fi: &Ikkunat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fi: Päätyökalurivi

en: File(s) to load.
fi: Ladattavat tiedostot.
