okteta - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Hex editor
fr: Éditeur hexadécimal

en: 2006-%1 Friedrich W. H. Kossebau
fr: Copyright 2006 - %1 par Friedrich W. H. Kossebau

en: Edit the raw data of files
fr: Modifier les données brutes de fichiers.

en: Author
fr: Auteur

[ctx: Task description]
en: Structures tool
fr: Outil de structures

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
fr: Droits d'accès

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
fr: &Fenêtres

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fr: Barre principale d'outils

en: File(s) to load.
fr: Fichier(s) à charger.
