oktetapart - en to fr translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fr: &Fichier

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fr: &Édition

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fr: Afficha&ge

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fr: Barre principale d'outils

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
fr: Droits d'accès

en: OktetaPart
fr: Module de Okteta

en: Embedded hex editor
fr: Éditeur hexadécimal intégré

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
fr: Copyright 2003 - %1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Author
fr: Auteur
