oktetapart - en to gl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
gl: &Ficheiro

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
gl: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
gl: &Vista

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
gl: Permisos

en: Embedded hex editor
gl: Editor hexadecimal encaixado

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
gl: © 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Author
gl: Autor
