KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
hu: Hexaszerkesztő

en: Edit the raw data of files
hu: Bináris fájlszerkesztő

en: Author
hu: Szerző

[ctx: Task description]
en: Structures tool
hu: Struktúrakezelő eszköz

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
hu: Jogosultságok

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
hu: &Ablakok

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: File(s) to load.
hu: Betöltendő fájlok.
