okteta - en to ia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy
ia: &Copia

[ctx: @action:inmenu]
en: Cu&t
ia: &Talia

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
ia: Co&lla

[ctx: @action:inmenu]
en: Select &All
ia: Selection&a Tote

[ctx: @action:inmenu]
en: &Undo
ia: Ann&ulla

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&do
ia: R&eface

[ctx: name of the change]
en: Insert
ia: Inserta

[ctx: name of the change]
en: Replace
ia: Reimplacia
