okteta - en to ia translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ia: &Edita

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ia: &Vista

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ia: Permissiones

en: Embedded hex editor
ia: Editor hexadecimal insertate

en: Author
ia: Autor
