oktetapart - en to it translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
it: &Modifica

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
it: &Visualizza

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
it: Barra principale

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
it: Permessi

en: Embedded hex editor
it: Editor esadecimale integrato

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
it: Copyright 2003-%1 di Friedrich W. H. Kossebau

en: Author
it: Autore
