okteta - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Hex editor
ja: バイナリエディタ

en: Edit the raw data of files
ja: ファイルの生データを編集

en: Author
ja: 作者

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ja: パーミッション(&M)

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
ja: ウィンドウ(&W)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ja: メインツールバー
