okteta - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy
ka: &კოპირება

[ctx: @action:inmenu]
en: Cu&t
ka: ამ&ოჭრა

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
ka: &ჩასმა

[ctx: @action:inmenu]
en: Select &All
ka: ყველაფრის &მონიშვნა

[ctx: @action:inmenu]
en: &Undo
ka: &დაბრუნება

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&do
ka: &გამეორება

[ctx: name of the change]
en: Insert
ka: ჩასმა

[ctx: name of the change]
en: Replace
ka: ჩანაცვლება
