okteta - en to ka translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ka: &ჩასწორება

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ka: &ხედი

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ka: წვდომები

en: Friedrich W. H. Kossebau
ka: ფრიდრიჰ კოსებაუ

en: Author
ka: ავტორი
