okteta - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Hex editor
ka: რედაქტორი თექვსმეტობითში

en: Edit the raw data of files
ka: ფაილების დაუმუშავებელი შიგთავსის ჩასწორება

en: Friedrich W. H. Kossebau
ka: ფრიდრიჰ კოსებაუ

en: Author
ka: ავტორი

[ctx: Task description]
en: Structures tool
ka: სტრუქტურის ხელსაწყო

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ka: წვდომები

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
ka: &ფანჯრები

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: File(s) to load.
ka: ჩასატვირთი ფაილები.
