okteta - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Edit the raw data of files
km: កែសម្រួល​ទិន្នន័យ​ដើម​របស់​ឯកសារ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

[ctx: Task description]
en: Structures tool
km: ឧបករណ៍​រចនាសម្ព័ន្ធ

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
km: សិទ្ធិ

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
km: បង្អួច

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ
