okteta - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Hex editor
lt: Šešioliktainis teksto redaktorius

en: Edit the raw data of files
lt: Keisti tiesioginius failo duomenys

en: Author
lt: Autorius

[ctx: Task description]
en: Structures tool
lt: Struktūros įrankis

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
lt: Leidimai

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
lt: &Langai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė
