okteta - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Edit the raw data of files
lv: Rediģē failu jēldatus

en: Author
lv: Autors

[ctx: Task description]
en: Structures tool
lv: Struktūru rīks

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
lv: Atļaujas

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
lv: &Logi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla
