okteta - en to lv translation catalogue (55 entries)

[ctx: @tooltip the document is modified]
en: Modified.
lv: Mainīts.

[ctx: @tooltip the document is not modified]
en: Not modified.
lv: Nav mainīts.

[ctx: @option:check the document is read-write]
en: Read-write
lv: Lasāms un rakstāms

[ctx: @option:check the document is read-only]
en: Read-only
lv: Tikai lasāms

[ctx: @option:check set the document to read-only]
en: Set Read-only
lv: Uzlikt tikai lasāmu

[ctx: @option:check set the document to read-write]
en: Set Read-write
lv: Uzlikt lasāmu un rakstāmu

[ctx: @title:column description of the change]
en: Changes
lv: Izmaiņas

[ctx: @info:tooltip]
en: Id of the version
lv: Versijas Id

[ctx: @info:tooltip]
en: Description of what changed
lv: Izmaiņu apraksts

[ctx: @title:window]
en: Versions
lv: Versijas

[ctx: @title:menu create new byte arrays from different sources]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @title:column description of the change]
note: i18nc("@title:column Id of the version",         "Id") :
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @info:tooltip]
note: i18nc("@info:tooltip","Id of the version") :
en: Title of the document
lv: Dokumenta nosaukums

[ctx: @title:window]
en: Documents
lv: Dokumenti

[ctx: @title:window]
en: Filesystem
lv: Failsistēma

[ctx: @action:intoolbar]
en: Folder of Current Document
lv: Aktīvā dokumenta mape

[ctx: @title:menu]
en: Copy As
lv: Kopēt kā

[ctx: @item There are no encoders.]
en: Not available.
lv: Nav pieejams.

[ctx: @title:window]
en: Copy As
lv: Kopēt kā

[ctx: @action:button]
en: &Copy to clipboard
lv: &Kopēt uz starpliktuvi

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the selected data to the clipboard.
lv: Kopē iezīmētos datus uz starpliktuvi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Copy to clipboard</interface> button, the selected data will be copied to the clipboard with the settings you entered above.
lv: Nospiežot pogu <interface>Kopēt uz starpliktuvi</interface>, iezīmētie dati tiks iekopēti starpliktuvē ar augstāk ievadītajiem iestatījumiem.

[ctx: @title:menu]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @item There are no exporters.]
en: Not available.
lv: Nav pieejams.

[ctx: @title:window]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @action:button]
en: &Export to File...
lv: &Eksportēt failā...

[ctx: @info:tooltip]
en: Export the selected data to a file.
lv: Eksportēt iezīmētos datus failā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Export to file</interface> button, the selected data will be copied to a file with the settings you entered above.
lv: Nospiežot pogu <interface>Eksportēt failā</interface>, iezīmētie dati tiks iekopēti failā ar augstāk ievadītajiem iestatījumiem.

[ctx: @title:menu]
en: Insert
lv: Ievietot

[ctx: @item There are no generators.]
en: Not available.
lv: Nav pieejams.

[ctx: @title:window]
en: Insert
lv: Ievietot

[ctx: @action:button]
en: &Insert
lv: &Ievietot

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert the generated data into the document.
lv: Ievietot ģenerētos datus dokumentā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Insert</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted into the document at the cursor position.
lv: Nospiežot  pogu <interface>Ievietot</interface>, tiks ģenerēti dati un ievietoti dokumentā kursora pozīcijā.

[ctx: @item There are no windows.]
en: None.
lv: Nav.

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo
lv: Atkārtot

[ctx: @action Undo: [change]]
en: Undo: %1
lv: Atsaukt: %1

[ctx: @action Redo: [change]]
en: Redo: %1
lv: Atkārtot: %1

en: Zoom
lv: Izmērs

en: &Fit to Width
lv: Ie&tilpināt platumā

en: &Fit to Height
lv: Ie&tilpināt augstumā

en: &Fit to Size
lv: Ie&tilpināt logā

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1%
lv: Izmērs: %1%

[ctx: @title:window]
en: Save As
lv: Saglabāt kā

[ctx: @title:window]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @title:window]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @title:window]
en: Create
lv: Izveidot

[ctx: @action:button create the new document]
en: &Create
lv: &Izveidot

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new document with the generated data.
lv: Izveidot jaunu dokumentu ar ģenerētajiem datiem.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Create</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted in a new document.
lv: Nospiežot <interface>Izveidot</interface>, tiks ģenerēti dati un ievietoti jaunā dokumentā.

[ctx: @info]
en: There is already a file at<nl/><filename>%1</filename>.<nl/>Overwrite?
lv: Šāds fails jau pastāv <nl/><filename>%1</filename>.<nl/>Pārrakstīt?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: There are unsaved modifications to <filename>%1</filename>. They will be lost if you reload the document.<nl/>Do you want to discard them?
lv: Failā <filename>%1</filename> ir nesaglabātas izmaiņas. Tās tiks pazaudētas dokumentu pārlādējot.<nl/>Vai izmest izmaiņas?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to save your changes or discard them?
lv: <filename>%1</filename> ir mainīts.<nl/>Vai vēlaties saglabāt izmaiņas vai izmest tās?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to discard your changes?
lv: <filename>%1</filename> ir mainīts.<nl/>Vai vēlaties izmest izmaiņas?
