okteta - en to lv translation catalogue (274 entries)

[ctx: @title:window]
en: File Info
lv: Faila informācija

en: Type:
lv: Tips:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Created/Loaded:
lv: Izveidots/Ielasīts:

en: Last modified:
lv: Pēdējoreiz mainīts:

en: Last synchronized:
lv: Pēdējoreiz sinhronizēts:

en: Created:
lv: Izveidots:

[ctx: There is no storage location assigned to yet.]
en: [None]
lv: [Nav]

[ctx: @title:column offset of the bookmark]
en: Offset
lv: Nobīde

[ctx: @title:column title of the bookmark]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove All Bookmarks
lv: Noņemt visas grāmatzīmes

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Next Bookmark
lv: Iet uz nākamo grāmatzīmi

[ctx: @action:inmenu]
en: Go to Previous Bookmark
lv: Iet uz iepriekšējo grāmatzīmi

[ctx: default name of a bookmark]
en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new bookmark for the current cursor position.
lv: Izveido jaunu grāmatzīmi pašreizējā kursora pozīcijā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, a new bookmark will be created for the current cursor position.
lv: Nospiežot šo pogu izveido jaunu grāmatzīmi pašreizējā kursora pozīcijā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes all the selected bookmarks.
lv: Dzēš visas izvēlētās grāmatzīmes.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, all bookmarks which are selected will be deleted.
lv: Nospiežot šo pogu tiks izdzēstas visas izvēlētās grāmatzīmes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves the cursor to the selected bookmark.
lv: Pārvieto kursoru uz izvēlēto grāmatzīmi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, the cursor is moved to the position of the bookmark which has been last selected.
lv: Nospiežot šo pogu, kursors tiks pārvietots uz izvēlēto grāmatzīmi.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enables renaming of the selected bookmark.
lv: Ieslēdz izvēlētās grāmatzīmes pārdēvēšanu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press this button, the name of the bookmark which was last selected can be edited.
lv: Nospiežot pogu, varēsiet rediģēt izvēlētās grāmatzīmes nosaukumu.

[ctx: @item:intable character is not defined]
en: undef.
lv: nedef.

[ctx: @title:column short for Hexadecimal]
en: Hex
lv:  Heks

[ctx: @title:column short for Octal]
en: Oct
lv: Okt

[ctx: @title:column short for Character]
en: Char
lv: Rakstzīme

[ctx: @info:tooltip column contains the value in decimal format]
en: Decimal
lv: Decimāli

[ctx: @info:tooltip column contains the value in hexadecimal format]
en: Hexadecimal
lv: Heksadecimāli

[ctx: @info:tooltip column contains the value in octal format]
en: Octal
lv: Oktāli

[ctx: @info:tooltip column contains the value in binary format]
en: Binary
lv: Bināri

[ctx: @info:tooltip column contains the character with the value]
en: Character
lv: Rakstzīme

en: Inserted 1 Byte | Inserted %1 Bytes
lv[0]: Ievietots %1 baits
lv[1]: Ievietoti %1 baiti
lv[2]: Ievietoti %1 baiti

[ctx: @title:group]
en: Parameters
lv: Parametri

[ctx: @title:window of the tool to calculate checksums]
en: Checksum
lv: Kontrolsumma

[ctx: @label:listbox algorithm to use for the checksum]
en: Algorithm:
lv: Algoritms:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the algorithm to use for the checksum.
lv: Izvēlieties algoritmu kontrolsummas aprēķināšanai.

[ctx: @action:button calculate the checksum]
en: &Calculate
lv: &Aprēķināt

[ctx: @info:tooltip]
en: Calculate the checksum for the bytes in the selected range.
lv: Aprēķina izvēlētā diapazona baitu kontrolsummu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Calculate</interface> button, the list will be updated to all strings which are contained in the selected range and have the set minimum length.
lv: Nospiežot pogu <interface>Aprēķināt</interface>, sarakstā tiks atjauninātas visas izvēlētajā diapazonā esošās virknes un atbilst minimālajam garumam.

[ctx: @title:window]
en: Binary Filter
lv: Binārais filtrs

[ctx: @label:listbox operation to use by the filter]
en: Operation:
lv: Darbība:

[ctx: @info:tooltip]
en: The operation to use for the filter.
lv: Izvēlieties filtra darbību.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the operation to use for the filter.
lv: Izvēlieties filtra darbību.

[ctx: @action:button]
en: &Filter
lv: &Filtrēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Executes the filter for the bytes in the selected range.
lv: Darbina filtru uz izvēlētā diapazona baitiem.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Filter</interface> button, the operation you selected above is executed for the bytes in the selected range with the given options.
lv: Nospiežot bpogu <interface>Filtrēt</interface>, uz izvēlētā diapazona baitiem tiks izpildīta jūsu izvēlētā darbība ar tai norādītajiem parametriem.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Go to Offset...
lv: &Doties uz nobīdi...

[ctx: @title:window of the tool to set a new offset for the cursor]
en: Goto
lv: Iet uz

[ctx: @label:listbox]
en: O&ffset:
lv: N&obīde:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter an offset to go to, or select a previous offset from the list.
lv: Ievadiet nobīdi, uz kuru vēlaties doties, vai izvēlieties kādu no iepriekš lietoto saraksta.

[ctx: @option:check]
en: From c&ursor
lv: No k&ursora

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go relative from the current cursor location and not absolute.
lv: Iet relatīvi no esošās kursora pozīcijas, nevis absolūti no faila sākuma.

[ctx: @option:check]
en: &Extend selection
lv: &Paplašināt izvēli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Extend the selection by the cursor move.
lv: Paplašināt izvēli, kustinot kursoru.

[ctx: @option:check]
en: &Backwards
lv: &Atpakļgaitā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Go backwards from the end or the current cursor location.
lv: Iet atpakaļgaitā no faila beigām vai kursora pozīcijas.

[ctx: @action:button]
en: &Go
lv: &Iet

[ctx: @info:tooltip]
en: Go to the Offset
lv: Iet uz nobīdi

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Go</interface> button, the cursor will be moved in the document to or, on your option, by the offset you entered above.
lv: Nospiežot pogu <interface>Iet</interface>, kursors tiks pārvietots uz vietu dokumentā, vai pēc jūsu izvēles, pārvietots par norādītu vērtību.

[ctx: @title:window]
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: @label size of selected bytes]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @info:tooltip]
en: The number of the bytes the statistic was built for.
lv: Baitu skaits, no kā tika izveidota statistika.

[ctx: @action:button build the statistic of the byte frequency]
en: &Build
lv: &Veidot

[ctx: @info:tooltip]
en: Builds the byte frequency statistic for the bytes in the selected range.
lv: Izveido baitu biežuma statistiku izvēlētajam diapazonam.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Build</interface> button, the byte frequency statistic is built for the bytes in the selected range.
lv: Nospiežot pogu <interface>Veidot</interface>, tiks izveidota baitu biežumu statistika izvēlētajam diapazonam.

en: 1 byte | %1 bytes
lv[0]: %1 baits
lv[1]: %1 baiti
lv[2]: %1 baitu

[ctx: @title:column count of characters]
en: Count
lv: Skaits

[ctx: @title:column Percent of byte in total]
en: Percent
lv: Procenti

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 16-bit
lv: Modulāra summa 16-biti

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 32-bit
lv: Modulāra summa 32-biti

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 64-bit
lv: Modulāra summa 64-biti

[ctx: name of the checksum algorithm]
en: Modular sum 8-bit
lv: Modulāra summa 8-biti

[ctx: @label:listbox byte order to use for decoding the bytes into integer values]
en: Byte Order:
lv: Baitu kārtība:

[ctx: @info:tooltip]
en: The byte order to use for decoding the bytes into integer values.
lv: Baitu kārtība vērtību dekodēšanai.

[ctx: name of the filter; it does a logic AND operation]
en: operand AND data
lv: veikt AND ar datiem

[ctx: @label:textbox operand to the arithmetic filter function]
en: Operand:
lv: Darbība:

[ctx: @info:tooltip]
en: The operand to do the operation with.
lv: Darbība, ko veikt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter an operand, or select a previous operand from the list.
lv: Ievadiet darbību vai izvēlieties kādu no iepriekš lietoto sarakta.

[ctx: @option:check]
en: Align at end:
lv: Izlīdzināt gar beigām

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets if the operation will be aligned to the end of the data instead of to the begin.
lv: Ja ieslēgts, darbība tiks izlīdzināta gar datu beigām nevis sākumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If set, the operation will be aligned to the end of the data.
lv: Ja ieslēgts, darbība tiks izlīdzināta gar datu beigām.

[ctx: name of the filter; it does a logic OR operation]
en: operand OR data
lv: veikt OR ar datiem

[ctx: name of the filter; it changes the order of the bytes/bits to backwards, so ABCD becomes DCBA]
en: REVERSE data
lv: REVERSĒT datus

[ctx: @option:check]
en: Reverse also bits:
lv: Reversēt arī bitus

[ctx: @info:whatsthis]
en: If set, the bits are arranged in reverse order as well.
lv: Ja ieslēgts, arī biti tiek sakārtoti apgrieztā secībā.

[ctx: name of the filter; it moves the bits and pushes the ones over the end to the begin again]
en: ROTATE data
lv: ROTĒT datus

[ctx: @info:tooltip]
en: The number of bytes within which each movement is made.
lv: Katrā rotācijā piedalošos baitu skaits.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Control the number of bytes within which each movement is made.
lv: Kontrolē katrā rotācijā piedalošos baitu skaitu.

[ctx: @info:tooltip]
en: The width of the shift. Positive numbers move the bits to the right, negative to the left.
lv: Kontrolē nobīdes attālumu. Pozītīvi skaitļi pārvieto pa labi, negatīvi - pa kreisi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Control the width of the shift. Positive numbers move the bits to the right, negative to the left.
lv: Kontrolē nobīdes attālumu. Pozītīvi skaitļi pārvieto pa labi, negatīvi - pa kreisi.

[ctx: name of the filter; it moves the bits, setting freed ones to zero]
en: SHIFT data
lv: NOBĪDĪT datus

[ctx: name of the filter; it does a logic XOR operation]
en: operand XOR data
lv: veikt XOR ar datiem

[ctx: @title:window]
en: Find
lv: Meklēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the bytes to search for, or select bytes previously searched for from the list.
lv: Ievadiet meklējamos baitus, vai izvēlieties no saraksta agrāk lietotu paraugu.

[ctx: @title:group]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: @option:check]
en: C&ase sensitive
lv: Reģi&strjutīgs

[ctx: @info:whatsthis]
en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
lv: Meklēt, ņemot vērtā lielo un mazo burtu atšķirības. Meklējot 'Joe', netiks atrasti 'joe' vai 'JOE'.

[ctx: @option:check]
en: &Whole words only
lv: Tikai &pilnus vārdus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
lv: Atbilstībai abos parauga galos jāsatur vārda beigas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
lv: Meklēt no kursora pozīcijas nevis no sākuma.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace backwards.
lv: Aizvietot atpakaļgaitā

[ctx: @option:check]
en: &Selected bytes
lv: &Izvēlētos baitus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Only search within the current selection.
lv: Meklēt tikai izvēlētajā daļā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose whether you want the input to be inserted or to overwrite existing data.
lv: Izvēlieties, vai vēlaties, lai ievadītais pārraksta esošos datus.

[ctx: @title:window]
en: Decoding Table
lv: Dekodēšanas tabula

[ctx: Edited as %datatype]
en: Edited as %1
lv: Rediģēts kā %1

[ctx: @title:column name of the datatype]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title:column value of the bytes for the datatype]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: @info:tooltip for column Type]
en: The type of data
lv: Datu tips

[ctx: @info:tooltip for column Value]
en: The value of the bytes for the datatype
lv: Baitu vērtība šim datu tipam

[ctx: @info:tooltip]
en: The byte order to use for decoding the bytes.
lv: Baitu kārtība vērtību dekodēšanai.

[ctx: @option:check]
en: Unsigned as hexadecimal:
lv: Bez zīmes heksadecimāli:

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets whether the values of the unsigned integer types are shown as hexadecimal instead of as decimal.
lv: Norāda vai bezzīmes veselo skaitļu vērtību tipi tiek rādīti heksadecimāli nevis decimāli.

[ctx: @info]
en: The new value needs <emphasis>fewer</emphasis> bytes (%1 instead of %2).<nl/>Keep the unused bytes or remove them?
lv: Jaunā  vērtība aizņem <emphasis>mazāk</emphasis> baitus (%1 nevis %2).<nl/>Paturēt liekos baitus vai izmest tos?

[ctx: @action:button keep the unused bytes]
en: &Keep
lv: &Paturēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the unused bytes with their old values.
lv: Paturēt neizmantotos baitus un to esošās vērtības.

[ctx: @info]
en: The new value needs <emphasis>more</emphasis> bytes (%1 instead of %2).<nl/>Overwrite the following bytes or insert new ones as needed?
lv: Jaunā vertība aizņem <emphasis>vairāk</emphasis> baitu (%1nevis %2).<nl/>Pārraksīt nākamos baitus vai ievietot jaunus?

[ctx: @action:button]
en: &Select
lv: &Izvēlēties

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the binary format]
en: Binary 8-bit
lv: Binārs 8 bitu

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as character]
en: Character 8-bit
lv: Rakstzīme 8 biti

[ctx: @label:textbox]
en: Float 32-bit
lv: 32 biti peldošs

[ctx: @label:textbox]
en: Float 64-bit
lv: 64 biti peldošs

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the hexadecimal format]
en: Hexadecimal 8-bit
lv: Heksadecimāls 8 bitu

[ctx: @label:textbox encoding of one byte as value in the octal format]
en: Octal 8-bit
lv: Oktāls 8 bitu

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 16-bit
lv: 16 biti ar zīmi

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 32-bit
lv: 32 biti ar zīmi

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 64-bit
lv: 64 biti ar zīmi

[ctx: @label:textbox]
en: Signed 8-bit
lv: 8 biti ar zīmi

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 16-bit
lv: 16 biti bez zīmes

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 32-bit
lv: 32 biti bez zīmes

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 64-bit
lv: 64 biti bez zīmes

[ctx: @label:textbox]
en: Unsigned 8-bit
lv: 8 biti bez zīmes

[ctx: @title:window]
en: Print Byte Array %1
lv: Drukāt baitu masīvu %1

[ctx: @info]
en: Could not print.
lv: Neizdevās izdrukāt.

[ctx: in the header of the printed page, e.g. Page 2 of 20]
en: Page %p of %P
lv: Lapa %p no %P

[ctx: in the footer of the printed page, e.g. Printed by: Joe User]
en: Printed by: %U
lv: Izdrukāja: %U

[ctx: @title:window]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: @info]
en: No replacements made.
lv: Netika veikta neviena aizvietošana.

[ctx: @info]
en: 1 replacement made. | %1 replacements made.
lv[0]: Veikta %1 aizvietošana
lv[1]: Veiktas %1 aizvietošanas
lv[2]: Veikts %1 aizvietošanu

[ctx: @info]
en: Replace pattern not found in byte array.
lv: Paraugs nav atrasts baitu masīvā.

[ctx: @info]
en: End of byte array reached.<nl/>Continue from the beginning?
lv: Sasniegtas baitu masīva beigas.<nl/>Turpināt no sākuma?

[ctx: @info]
en: Beginning of byte array reached.<nl/>Continue from the end?
lv: Sasniegts baitu masīva sākums.<nl/>Turpināt no beigām?

[ctx: @title:window]
en: Replace Bytes
lv: Aizvietot baitus

[ctx: @action;button]
en: &Replace
lv: &Aizvietot

[ctx: @info:tooltip]
en: Start replace
lv: Sākt aizvietošanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Replace</interface> button, the bytes you entered above are searched for within the byte array and any occurrence is replaced with the replacement bytes.
lv: Nospiežot pogu <b>Aizvietot</b>, tiks veikta ievadīo baitu  meklēšana un visi atrastie eksemplāri tiks aizvietoti ar aizvietošanas baitiem.

[ctx: @title:group]
en: Replace With
lv: Aizvietot ar

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the bytes to replace with, or select bytes previously replaced with from the list.
lv: Ievadiet baitus ar kuriem aizvietot vai arī izvēlieties iepriekš lietotus no saraksta.

[ctx: @option:check]
en: &Prompt on replace
lv: &Pārprasīt pie aizvietošanas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Ask before replacing each match found.
lv: Pajautāt pirms katras aizvietošanas.

[ctx: @title:window prompt for iterative replacement]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: @action:button]
en: Replace &All
lv: Aizvietot &visu

[ctx: @action:button]
en: &Skip
lv: &Izlaist

[ctx: @action:button]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: @title]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: @info]
en: Search key not found in byte array.
lv: Meklētais netika atrasts baitu masīvā.

[ctx: @title:window]
en: Find Bytes
lv: Meklēt baitus

[ctx: @action:button]
en: &Find
lv: &Meklēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Start searching
lv: Sākt meklēšanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Find</interface> button, the bytes you entered above are searched for within the byte array.
lv: Nospiežot pogu <b>Meklēt</b>, baitu masībā tiks meklēti ievadītie baiti.

[ctx: @title]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: @title:window of the tool to select a range]
en: Select
lv: Izvēlēties

[ctx: @label:listbox]
en: Start offset:
lv: Sākuma nobīde:

[ctx: @label:listbox]
en: End offset:
lv: Beigu nobīde:

[ctx: @option:check]
en: End relative
lv: Beigas relatīvi

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the range.
lv: Izvēlēties diapazonu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Select</interface> button, the cursor will be moved in the document to or, on your option, by the offset you entered above.
lv: Nospiežot pogu <interface>Izvēlēties</interface>, kursors tiks pārvietots uz vietu dokumentā, vai pēc jūsu izvēles, pārvietots par norādītu vērtību.

[ctx: @title:column offset of the extracted string]
en: Offset
lv: Nobīde

[ctx: @title:column string extracted from the byte array]
en: String
lv: Virkne

[ctx: @title:window of the tool to extract strings]
en: Strings
lv: Virknes

[ctx: @label:spinbox minimum length for consecutive chars to be seen as a string]
en: Minimum length:
lv: Minimālais garums:

[ctx: @action:button extract the strings from the byte array]
en: &Extract
lv: &Atrast

[ctx: @info:tooltip]
en: Finds the strings contained in the selected range and lists them in the view below.
lv: Atrod teksta virknes izvēlētajā diapazonā un parāda tās sarakstā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Extract</interface> button, the selected range is searched for all strings which have the set minimum length. This strings found will be listed in the view below.
lv: Nospiežot pogu <interface>Atrast</interface>, izvēlētajā diapazonā tiks meklētas virknes ar vismaz norādīto garumu. Atrastās virknes tiks parādītas sarakstā zemāk.

[ctx: @label:lineedit filter term for displayed strings]
en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Enter a term to limit the list.
lv: Šeit ievadiet filtra tekstu.

en: C&opy
lv: &Kopēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Copies the selected strings to the clipboard.
lv: Kopē izvēlētās virknes uz starpliktuvi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Copy</interface> button, all strings you selected in the list are copied to the clipboard.
lv: Nospiežot pogu <interface>Kopēt</interface>, visas izvēlētās virknes tiks iekopētas starpliktuvē.

en: &Show
lv: &Rādīt

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the selected string in the view.
lv: Parāda izvēlēto virkni galvenajā skatā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Go to</interface> button, the string which was last selected is marked and shown in the view.
lv: Nospiežot pogu <interface>Iet uz</interface>, pēdējā izvēlētā virkne tiks parādīta galvenajā skatā.

en: Name: %1
    Value: %2
    
    Type: %3
    Size: %4
lv: Nosaukums: %1
    Vērtība: %2
    
    Tips: %3
    Izmērs: %4

en: Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 child) | Name: %2
    Value: %3
    
    Type: %4
    Size: %5 (%1 children)
lv[0]: Nosaukums: %2
    Vērtība: %3
    
    Tips: %4
    Izmērs: %5 (%1 bērns)
lv[1]: Nosaukums: %2
    Vērtība: %3
    
    Tips: %4
    Izmērs: %5 (%1 bērni)
lv[2]: Nosaukums: %2
    Vērtība: %3
    
    Tips: %4
    Izmērs: %5 (%1 bērnu)

[ctx: boolean value]
en: false
lv: aplams

[ctx: boolean value]
en: true
lv: patiess

[ctx: boolean value with actual value]
en: true (%1)
lv: patiess (%1)

en: %1 (value not in enum)
lv: %1 (vērtība nav iekš enum)

[ctx: @info:label]
en: Installed structures:
lv: Instalētās struktūras:

[ctx: @info:label]
en: Used structures:
lv: Lietotās struktūras:

en: Structure Definitions
lv: Struktūras definīcijas

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (UnsignedDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting unsigned numbers to a string.
lv: Bāze, ko izmantot pārveidojot bezzīmes skaitļus par tekstu.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (SignedDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting signed numbers to a string.
lv: Bāze, ko izmantot pārveidojot skaitļus ar zīmi par tekstu.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (CharDisplayBase), group (ValueDisplay)
en: The base to use when converting characters to a value string.
lv: Bāze, ko izmantot pārveidojot rakstzīmes par tekstu.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowCharNumericalValue), group (ValueDisplay)
en: Whether to show the numerical value of chars
lv: Vai rādīt rakstzīmju skaitliskās vērtības

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (LocaleAwareFloatFormatting), group (ValueDisplay)
en: Whether to format floating point values according to the current locale
lv: Vai attēlot peldošā punkta vērtības lokalizēti

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (LocaleAwareDecimalFormatting), group (ValueDisplay)
en: If true, integers being displayed in decimal format will be formatted according to the current locale settings
lv: Ja ieslēgts, veselos skaitļus attēlos atbilstoši lokāles iestatījumiem

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LocaleAwareDecimalFormatting), group (ValueDisplay)
en: Whether to format integer values according to the current locale
lv: Vai attēlot veselo skaitļu vērtības lokalizēti

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: tooltip, entry (FloatPrecision), group (ValueDisplay)
en: The precision used for converting floating-point numbers to strings (number of decimal digits)
lv: Precizitāte ar kādu attēlot peldošā punkta skaitļus (decimālo zīmju skaits)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LocaleAwareDecimalFormatting)
en: Use locale-aware integer formatting
lv: Lietot lokalizētu veselo skaitļu formātu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unsigned_label)
en: Unsigned values:
lv: Bezzīmju vērtības:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, signed_label)
en: Signed values:
lv: Vērtības ar zīmi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LocaleAwareFloatFormatting)
en: Use locale-aware floating-point formatting
lv: Lietot lokalizetu daļskaitļu formātu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Floating-point precision:
lv: Daļskaitļu precizitāte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCharNumericalValue)
en: Show numerical value of chars
lv: Rādīt rakstzīmju skaitliskās vērtības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, char_label)
en: Character value:
lv: Rakstzīmes vērtība:

[ctx: @title:window]
en: Structures
lv: Struktūras

[ctx: name of a data structure]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: type of a data structure]
en: Type
lv: Tips

[ctx: value of a data structure (primitive type)]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: @info:tooltip]
en: Open settings.
lv: Atvērt iestatījumus.

en: Value Display
lv: Vērtību attēlošana

en: Structures management
lv: Struktūru pārvaldība

[ctx: @title:menu]
en: &Value Coding
lv: &Vērtības kodējums

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the hexadecimal format]
en: &Hexadecimal
lv: &Heksadecimāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the decimal format]
en: &Decimal
lv: &Decimāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the octal format]
en: &Octal
lv: &Oktāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the binary format]
en: &Binary
lv: &Binārs

[ctx: @title:menu]
en: &Char Coding
lv: &Rakstzīmju kodējums

[ctx: @option:check]
en: Show &Non-printing Chars
lv: Rādīt &nedrukājamās rakstzīmes

[ctx: @title:menu]
en: &Dynamic Layout
lv: &Dinamisks izkārtojums

[ctx: @item:inmenu The layout will not change on size changes.]
en: &Off
lv: &Izslēgts

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size, but only with complete groups of bytes.]
en: &Wrap Only Complete Byte Groups
lv: &Aplauzt tikai pilnas baitu grupas

[ctx: @item:inmenu The layout will adapt to the size and fit in as much bytes per line as possible.]
en: &On
lv: &Ieslēgts

[ctx: @option:check]
en: Show &Line Offset
lv: Rādīt &rindas nobīdi

[ctx: @title:menu]
en: &Show Values or Chars
lv: Rā&dīt vērtības vai rakstzīmes

[ctx: @item:inmenu]
en: &Values
lv: &Vērtības

[ctx: @item:inmenu]
en: &Chars
lv: &Rakstzīmes

[ctx: @item:inmenu]
en: Values && Chars
lv: Vērtības un rakstzīmes

[ctx: @title:menu]
en: &View Mode
lv: &Skata režīms

[ctx: @item:inmenu]
en: &Columns
lv: &Kolonas

[ctx: @item:inmenu]
en: &Rows
lv: &Rindas

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the hexadecimal format]
en: Hexadecimal
lv: Heksadecimāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the decimal format]
en: Decimal
lv: Decimāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the octal format]
en: Octal
lv: Oktāls

[ctx: @item:inmenu encoding of the bytes as values in the binary format]
en: Binary
lv: Binārs

[ctx: @info:status short for: Insert mode]
en: INS
lv: IEV

[ctx: @info:status short for: Overwrite mode]
en: OVR
lv: PĀR

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert mode
lv: Ievietošanas režīms

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite mode
lv: Pārrakstīšanas režīms

[ctx: @info:tooltip]
en: Coding of the value interpretation in the current view.
lv: Aktīvā skata vērtības interpretācijas kodējums.

[ctx: @info:tooltip]
en: Encoding in the character column of the current view.
lv: Aktīvā skata rakstzīmju kolonas kodējums.

en: Offset: %1
lv: Nobīde: %1

[ctx: @info:status selection: start offset - end offset ()]
en: Selection: %1 - %2 (%3)
lv: Izvēle: %1 - %2 (%3)

[ctx: @info:status offset value not available]
en: Offset: -
lv: Nobīde: -

[ctx: @info:status offset value not available]
en: Selection: -
lv: Izvēle: -

[ctx: @info:status selection: start offset - end offset (number of bytes)]
en: Selection: %1 - %2 (%3)
lv: Izvēle: %1 - %2 (%3)

[ctx: name of the data type]
en: Byte Array
lv: Baitu masīvs

[ctx: The byte array was new created.]
en: New created.
lv: Izveidots jauns.

[ctx: numbered title for a created document without a filename]
en: [New Byte Array] | [New Byte Array %1]
lv[0]: [Jauns baitu masīvs %1]
lv[1]: [Jauns baitu masīvs %1]
lv[2]: [Jauns baitu masīvs %1]

[ctx: origin of the byte array]
en: Created from data.
lv: Izveidots no datiem.

[ctx: destination of the byte array]
en: Loaded from file.
lv: Ielādēts no faila.

[ctx: name of the generated data]
en: Pattern...
lv: Paraugs...

en: Pattern inserted.
lv: Paraugs ievietots.

[ctx: @label:textbox]
en: Pattern:
lv: Paraugs:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
lv: Ievadiet meklējamo paraugu, vai izvēlieties no saraksta agrāk lietotu paraugu.

[ctx: @label:spinbox number of times to insert the pattern]
en: &Number:
lv: &Skaits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times the pattern should be inserted.
lv: Ievadiet skaitu, cik reizes ievietot paraugu.

[ctx: @item name of the generated data]
en: Pattern
lv: Paraugs

[ctx: name of the generated data]
en: Random Data...
lv: Nejauši dati...

en: RandomData inserted.
lv: Nejauši dati ievietots.

[ctx: @item name of the generated data]
en: Random Data
lv: Nejauši dati

[ctx: name of the generated data]
en: Sequence
lv: Secība

en: Sequence inserted.
lv: Secība ievietota.

[ctx: @label:textbox name of the created variable]
en: Name of variable:
lv: Mainīgā nosaukums:

[ctx: @label:textbox to define after how many items the list is wrapped]
en: Items per line:
lv: Ieraksti rindā:

[ctx: @label:listbox the type of the data: char, integer, etc.]
en: Data type:
lv: Datu tips:

[ctx: @option:check Encode the values in hexadecimal instead of decimal, if the datatype has the property Unsigned]
en: Unsigned as hexadecimal:
lv: Bez zīmes heksadecimāli:

en: Value coding:
lv: Vērtības kodējums:

[ctx: @label:textbox substring which separates the values]
en: Separation:
lv: Atdalīšana:

[ctx: name of the encoding target]
en: View in Plain Text
lv: Apskatīt kā vienkāršu tekstu
