okteta - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Hex editor
nb: Hex-redigerer

en: Edit the raw data of files
nb: Rediger rådata i filer

en: Author
nb: Forfatter

[ctx: Task description]
en: Structures tool
nb: Strukturverktøy

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nb: Rettigheter

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
nb: &Vinduer

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje
