okteta - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: Hex editor
nds: Hexeditor

en: Edit the raw data of files
nds: Dateien as ruge Daten bewerken

en: Author
nds: Autor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
nds: Strukturenwarktüüch

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nds: Verlöven

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
nds: &Finstern

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nds: Hööft-Warktüüchbalken
