okteta - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
nl: Hexbewerker

en: Edit the raw data of files
nl: De ruwe gegevens van bestanden bewerken

en: Author
nl: Auteur

[ctx: Task description]
en: Structures tool
nl: Hulpmiddel voor structuren

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nl: Toegangsrechten

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
nl: &Vensters

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: File(s) to load.
nl: Bestand(en) om te laden.
