oktetapart - en to nl translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Embedded hex editor
nl: Ingebedde hex-editor

en: Author
nl: Auteur
