KDE 4 - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Hex editor
nn: Hex-redigering

en: 2006-%1 Friedrich W. H. Kossebau
nn: 2006–%1 Friedrich W. H. Kossebau

en: Edit the raw data of files
nn: Rediger rådata i filer

en: Friedrich W. H. Kossebau
nn: Friedrich W.H. Kossebau

en: Author
nn: Opphavsperson

[ctx: Task description]
en: Structures tool
nn: Strukturverktøy

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nn: Løyve

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
nn: V&indauge

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

en: File(s) to load.
nn: Fil(er) som skal opnast.
