oktetapart - en to nn translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nn: &Fil

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nn: &Rediger

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nn: &Vis

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nn: Hovudverktøylinje

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
nn: Løyve

en: OktetaPart
nn: OktetaDel

en: Embedded hex editor
nn: Innebygd heksadesimal-redigering

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
nn: © 2003–%1 Friedrich W.H. Kossebau

en: Friedrich W. H. Kossebau
nn: Friedrich W.H. Kossebau

en: Author
nn: Opphavsperson
