okteta - en to oc translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title:column description of the change]
en: Changes
oc: Modificacions

[ctx: @title:menu]
en: Export
oc: Exportar

[ctx: @title:menu]
en: Insert
oc: Inserir

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
oc: Anullar

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo
oc: Tornar far

[ctx: @action Undo: [change]]
en: Undo: %1
oc: Anullar : %1

[ctx: @action Redo: [change]]
en: Redo: %1
oc: Tornar far : %1
